Avşar; ”İktidara Sarı Kart Göstermek İçin Bir Fırsat”

DEVA Partisi Tekirdağ Milletvekili ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cem Avşar, Süleymanpaşa ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında gazetecilere açıklama yapan Avşar, ‘Hükümete sarı kart göstermek için bir fırsat” dedi. 

Avşar; ”İktidara Sarı Kart Göstermek İçin Bir Fırsat”

Yayınlama: 03.02.2024
100
A+
A-

DEVA Partisi Tekirdağ Milletvekili ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cem Avşar, Süleymanpaşa ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında gazetecilere açıklama yapan Avşar, ‘Hükümete sarı kart göstermek için bir fırsat” dedi.

DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı ve Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı, Hükümet caddesi üzerinde saha çalışması gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen saha çalışmasına Milletvekili Cem Avşar’ın yanı sıra, İl Başkanı Hasan Berk Çebi, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ozan Varan ve partililer katıldı. Esnaf ziyareti sırasında Hasan Ali Yücem Meydanında gazetecilere açıklama yapan DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Cem Avşar, ”Geziyoruz, vatandaşlarımıza DEVA Belediyeciliğini anlatıyoruz.” dedi.

HÜKÜMETE SARI KART GÖSTERMEMİZ GEREKİYOR

Esnaf ziyareti sırasında gazetecilerin sorularını cevaplayan Avşar, ”Bugün teşkilatımızla beraber bir esnaf ziyareti programımız var. Bildiğiniz gibi yerel seçimlere 2 ay kaldı. Dolayısıyla biz genel anlamda bütün adaylarımızı hazırlayıp sahaya çıkarttık. Yerel seçim çalışmalarımızı başlatıyoruz. Her yerde aynı bizim bugün burada yaptığımız gibi hem sayın genel başkanımız hem teşkilatlarımız sahadayız. Vatandaşa alternatifi anlatıyoruz, belediyecilik anlamında ki DEVA Belediyeciliği vizyonumuzu anlatıyoruz.” dedi.

14 MAYIS’TAN SONRA HER ŞEY KÖTÜYE GİDİYOR

Avşar; ”Genel anlamda 14 Mayıs seçimlerinden sonra verilen sözlerin nasıl yapılmadığını, nasıl tutulmadığını ve ekonomik anlamında, yargı anlamında, hukuk anlamında Türkiye’nin nasıl tepe taklak  aşağıya doğru gittiğini bir kez daha hatırlatıyoruz. Bu seçimde hükümete değişiklik yapılmasa da bir sarı kart göstermek için fırsat olduğunun altını çiziyoruz.” şeklinde konuştu.

ÖNÜMÜZDE Kİ HAFTA TÜM ADAYLARIMIZI DUYURMUŞ OLURUZ

Avşar; ”İki noktada bu işi değerlendiriyoruz, bir kendimiz ilk defa pusulada logomuzu koyacağız, bir belediyecilik anlamında. İki de iktidara uyarı anlamında vatandaşlarımıza sahada anlatıp oylarına talip oluyoruz bu süreçte.Biz şu anda yaklaşık 5 ilçemizde adayımızı açıkladık. Geri kalan ilçelerimizi de önümüzde ki hafta hazırlayacağız. Tabi Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızda bunların içerisinde. Onları da hazırladıktan sonra Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız ve ilçe belediye başkan adaylarımızla beraber geniş bir tanıtım toplantısı ile seçim startını vereceğiz. Aslında daha önce seçim startını verdik fakat biraz ince eleyip sık dokuyoruz, nüfusu fazla olan illerimiz de ilçelerimizde. Dolayısıyla tam planlı programlı bir şekilde bütün adaylarımızı kamuoyuna, Tekirdağ özelinde de duyurmuş olacağız.” ifadelerini kullandı.

BU SEÇİM İKTİDARA UYARI MAHİYETİNDE BİR SEÇİM

Milletvekili Cem Avşar;”Tekirdağ’da da genel anlamda izlediğimiz politikayı takip edeceğiz, hem belediyecilik vizyonumuzu vatandaşlarımıza anlatacağız. Bir alternatif sunacağız, hem de genel manada ki hükümete itirazlarımızı, AK Parti’nin, hükümetin güçlenmemesi için, yaptıklarını meşru görmemesi için bir uyarı mahiyetinde olması gerektiğini ve bu seçimin ne kadar önemli olduğunu vatandaşlarımıza anlatmaya devam edeceğiz.” dedi.

DEVA PARTİSİNİN ADAYLARINI DESTEKLEMELERİNİ İSTERİM

AK Partili seçmenlere seslenen Avşar; ”Bu seçinden sonra ki seçim, 4 yıl sonra. 4 yıl uzun bir süre  14 Mayıs’tan sonra her şey kötüye gidiyor. Bu kötü gidişe uyarı anlamında bu seçimde hükümete sarı kart göstermek önemli. AK Partili vatandaşlarımıza, Cumhur İttifakı’nı destekleyen vatandaşlarımıza da DEVA Partisi alternatifini, DEVA Partisi kadrolarını, DEVA Partisi adaylarını desteklemelerini sizin aracılığınızla iletmek istiyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.