YILIN SON İL DANIŞMA MECLİSİ

YILIN SON İL DANIŞMA MECLİSİ

Yayınlama: 23.12.2013
216
A+
A-

 

 

2013 Yılının Son İl Danışma Meclisi Yapıldı

 

 

 

 

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu il danışma meclisi toplantısı Tekirdağ Ramada Otel’de Gerçekleşti.


 


2013 yılının son il danışma meclisi toplantısına  AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur,Tekirdağ Milletvekilleri Ziyaeddin Akbulut ve Özlem Yemişçi,Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Av. Emrah Tunca,AK Parti İlçe Başkanları, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Katıldı.  AK Parti Tekirdağ  İl Başkanlığının her ay bir ilçe’de düzenlemiş olduğu il danışma meclisi toplantısı 2013 yılının son toplantısı olarak Süleymanpaşa İlçesinde gerçekleştirildi.


 2013 Yılının son il danışma meclisi toplantısının açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur “ Yönetim Kurulu olarak Mazbatamızı aldığımız günden itibaren bugün burada 18. İl danışma meclisi toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Gerçekten de Bu toplantılar giderek AK Partimize yakışır vaziyette olmaya başladı. Daha önce İl Danışma Meclisi toplantılarımızı küçük salonlarda yaparken bugün bu büyük salonda yapmamıza rağmen ayakta kalan arkadaşlarımız var.  AK Parti Türkiye’ye 11 yıl boyunca büyük hizmetler etmiş ve ülkemizin önünü açmıştır. Tabi zaman zaman önümüze çok badireler  çıkartılmış çok engeller çıkartılmış fakat Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde  bu engellerin bu badirelerin hepsinin üstesinden gelinmiş ve ülke bu günlere kadar getirilmiştir.” dedi. 

“BU OPERASYON SADECE YOLSUZLUK OPERASYONU DEĞİL” 

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur  Ramada otelde gerçekleştirilen il danışma meclisi toplantısında son günlerde yapılan ve ülke gündemine oturan  operasyon hakkında da açıklamalarda bulundu. Bu yapılan operasyonların sadece yolsuzluk operasyonları olmadığını belirten KAMBUR “ Bakın son günlerde yapılan bir operasyon var. Bu operasyona sadece yolsuzluk operasyonu olarak bakılmamalı. Tabi ki yapılan operasyonda çok ciddi şüpheler var  en önemlisi herşeyden önce 14 ay önce tespit edilen bir olay maalesef biriktirilmiş ve seçime 3 ay kala içerisine halk bankası’da sokulmak suretiyle 3 tane hiç bir birleriyle alakası olmayan birbirinden tamamen ayrı konular olan bu operasyonu tarif etmeye çalışırsak  Halk Bankası silah olarak kullanılmış ve diğer iddialarda bu işin susturucu gibi olmuştur.  Biz AK Parti olarak yolsuzluk nereden gelirse gelsin,hırsızlık nereden gelirse gelsin, kim kanunsuzluk yaparsa yapsın biz onların karşısında olduk ve olmayada devam edeceğiz. Tabi ki  yolsuzluk yapanlara muhakkak hesabı sorulur ve sorulacaktırda Bundan da hiç kimsenin şüphesi olmamalı” dedi.


 


“ BU OLAYA AK PARTI CEMAAT CATISMASI OLARAK BAKMAYIN” 

İl Danışma Meclisi Toplantısında operasyon ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur’un Yapılan operasyonlara  kesinlikle cemaat ve ak parti çatışması olarak bakmamaları gerektiğini  belirterek  Tekirdağ İL Başkanı KAMBUR “Sakın ha bu olaya ak parti cemaat çatışması olarak bakmayın arkadaşlar. Bir Kuruluş ne kadar büyürse bu hangi kuruluş olursa olsun bu  siyasi partide olsa sendikada olsa cemaat de olsa büyüdükçe içerisinde mutlaka ajanlar girer. İşte maalesef gerçekten de  düne kadar kardeş gibi yaşadığımız  hep birlikte olduğumuz ve hala da birlikte olduğumuz alt taban insanlarımızın içerisinde de bu cemaatin içerisinde de çeşitli insanlar girmiş olabilir. Bana göre en fazla da buradan kaynaklanan bir hadisedir diye düşünüyorum. Bizim o arkadaşlara karşı her hangi bir tavrımız olamaz yok ta zaten onlar bizim kardeşlerimiz arkadaşlarımız ama içerisine girmiş olan bu çetelerle savaşmak  AK Partininde Hükümetinde görevidir” diyerek sözlerini sonlandırdı.


 
Tekirdağ Süleymanpaşa İlçesi Ramada otelde gerçekleşen AK Parti 18. İl Danışma Meclisi Toplantısı   Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa YEL,Milletvekilleri Özlem Yemişçi ve Ziyaetdin Akbulut’un konuşmalarının ardından son buldu.