PROJELERİ, ANLATTI

PROJELERİ, ANLATTI

Yayınlama: 01.03.2014
211
A+
A-

 

YEL, PROJELERİNİ ANLATTI

 

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yel Süleymanpaşa’nın önde gelen İş adamları ile bir araya geldi.


Tekirdağ Ramada Otel’de gerçekleşen  Yemekte Süleymanpaşa İlçesinde yatırım yapan ve yön veren İş adamları AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL’in organize etmiş olduğu yemekte bir araya geldi. Ramada Otel’de gerçekleşen Toplantıya ; AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur,AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Av. Emrah Tunca,AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL,AK Parti Süleymanpaşa İlçe Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün Katıldı.


Toplantı’da konuşan Ahmet Aygün Tekirdağ’ın 5 yıl kaybettiğini belirterek AYGÜN: Ümit ediyoruz ki 1 aylık süreyi en iyi şekilde geçirerek büyükşehir seçimlerinde hizmetlerin devamı anlamında büyük bir milat oluştururuz. 2004 yılında Tekirdağ Belediye Başkanı olarak görev yapan bir kardeşiniz olarak 2009’a kadar olan süreci bir canlandıralım. Hükümetimizin yatırımlarını tek tek saymayacağım. 2009 ve 2014 arasını bir bakın gözüne çarpan bir eser var mı? Herkesin siyasi görüşü vardır ama birde yapılanlara bakın. Bizim dönemimizde 5 yıl hükümetimizle beraber birçok proje yaptık. Üzerine basa basa söylüyoruz son 5 yıla bakalım. Herkesin vicdanına soruyoruz. O vicdan ki en doğru kararı verir. Göze çarpan elle tutulan bir hizmetleri var mı?. Şehir merkezine hizmet edemeyen köylere nasıl hizmet edecek?  Çok ciddi bir şekilde 30 mart seçimlerini düşünüp karar vermek zorundayız ah keşke dememek için. Ben esnaf olarak çok duydum son 5 yılda ah keşkeler. Seçimi kaybetmeseydik Tekirdağ’ı Trakya’nın merkezi haline getirecektik. Tekirdağ büyürse yatırımlar olursa iş adamları kazançlı çıkacaktır. Particilik yaparsanız kaybeden Tekirdağ ve siz olursunuz. Biz Tekirdağ’ı Trakya ve balkanların çekim merkezi yapmak istiyoruz. Ne dediysek neredeyse hepsini yaptık. Bu konuda sizlerden destek istiyoruz. Tecrübelerimiz ve hükümetimizin destekleri ile Tekirdağ’ı büyütüp geleceği parlak bir Tekirdağ oluşturmak istiyoruz.” dedi.


GECE GÜNDÜZ DEMEDEN SEVDAMIZ OLAN TEKİRDAĞ’A HİZMET AŞKI İLE ÇALIŞACAĞIZ


Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçesinin önde gelen iş adamları ile bir araya gelen AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL “Gece gündüz demeden sevdamız olan Tekirdağ için sizler için çalışıyoruz. Bu seçimler çok önemli. İlk defa Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi kuruluyor. Büyük bir heyecan. Bu konuda 120 gündür çalışıyoruz. Daha önceki 8 buçuk yıllık bilgi birikimine ek olarak vatandaşlarımızın talebi neyse onları almak için yola çıktık.2023 hedefini gerçekleştirmek için sadece 30 gün kaldı. Size ve aziz milletimize güvenimiz sonsuz. Bizler Tekirdağ sevdalısıyız. Bu konuda plan ve proje yaparak ilerlemek istiyoruz. Bu doğrultuda 21 yıldır çalışıyorum. 500 milyon bütçeyi kullanmanın önemini bilen ve verimli kullanmada uzman olduğum için karşınızdayız. Bu akşam bazı projelerimizi açıklayacağız. Talepleri de değerlendirerek bizleri Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin başına getirirseniz birçok projeyi ekleyeceğiz. Biz projelerimizle hazırız ve sizlerden destek bekliyoruz. 31 mart sabahı itibari ile neyi nasıl yapabileceğini bilen bir kadro ile karşınızda olcağız. Amacımız hedefi 12 den vurmak. 11 ilçe ve büyükşehiri alıp Ak belediyecilikle tanıştırmak. kendi bilgi ve tecrübemize inanıyoruz. En çokta başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a inanıyoruz. Onun desteği lle yürüyeceğiz. Sizlerden de destek istiyoruz.”