YAZICI Süleymanpaşa’ya Aday Adayı

YAZICI Süleymanpaşa’ya Aday Adayı

Yayınlama: 25.10.2013
323
A+
A-

 

Cavit Yazıcı Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

 

 

Tekirdağ’da uzun süredir iş adamı olarak hizmet eden ve AK Parti Tekirdağ İl yönetiminde görev yapan Cavit Yazıcı Süleymanpaşa Belediye Başkanı aday adayı oldu.

 

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığında  Süleymanpaşa İlçe teşkilatına gelerek Süleymanpaşa İlçe Başkanı Av. Emrah Tunca’ya evraklarını teslim etti.  Süleymanpaşa Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan YAZICI “  Tekirdağ’ın büyükşehir olması ile birlikte yeni ilçemiz olan Süleymanpaşa ilçemizin Belediyesini AK Partili bir belediye yapmak ve hizmet arzusu ile  yola çıktım. AK Partimizin AK Kadroları ile birlikte hareket ederek Büyükşehir Belediyesi ve Süleymanpaşa Belediyelerimizi kazanarak  Tekirdağ’da AK Parti belediyeciliği ile tekrar buluşturmak arzusu ve hizmet etme aşkıyla  üstün gayret göstereceğim.Belediye hizmetleri konusunda şehrimizin kaybetmiş olduğu zamanı  geri kazandırmak,İktidar partimizin şehrimize yapacağı hizmetlere aracılık etmek, Süleymanpaşa da  yaşayan vatandaşlarımızın layık  olduğu hizmetleri almasına vesile olmak,Dürüst,İlkeli,Vatandaşlarına hizmet etmeyi düstur edinmiş bir belediyecilik yapmayı hedefliyorum.” Dedi.

 

“İyi Hizmet İçin Aday Oldum”

 

Tekirdağ AK Parti İl Başkanlığı binası içerisinde Süleymanpaşa İlçe teşkilatına evraklarını teslim ederek Süleymanpaşa Belediye Başkanlığına Resmi olarak Aday Adaylığını bildiren  İş Adamı Cavit Yazıcı “Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyecilik anlayışı ile Belediye başkanlığı yapmak Süleymanpaşalı vatandaşlarımıza en iyi belediyecilik hizmetini vermek için aday adayı oldum.Partimize ve Şehrimize aday adaylığımın hayırlı olmasını diliyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.


Cavit Yazıcı Kimdir ?

1966 yılında Merkez Ortaca köyünde doğdu. Evli ve Bir çocuk babası olan Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Cavıt Yazıcı 2003-2006 yılları arasında AK Parti Tekirdağ Merkez İlçe yönetim kurulu üyesi,2006-2008 yılları arasında AK Parti Tekirdağ Merkez İlçe Başkanı,2012-2013 AK Parti Tekirdağ İl Yönetim Kurulu üyesi ve Merkez İlçe Koordinatörü görevlerinde bulundu.1985 yılında Özel sektörde çalışmaya başlayan YAZICI 2000 yılından bugüne kadar Ticaret yapmakta.