Ülkü Ocakları İl Başkanından Tepki ”HADSİZ”

Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu, Tekirdağ’da bir kadının sosyal medya hesabı üzerinden Filistin bayrağını tekmelemesi ve Filistin’e destek olanlara ‘Gidin Geberin orada o zaman’ demesine tepki gösterdi. 

Ülkü Ocakları İl Başkanından Tepki ”HADSİZ”

Yayınlama: 10.11.2023
114
A+
A-
Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu, Tekirdağ’da bir kadının sosyal medya hesabı üzerinden Filistin bayrağını tekmelemesi ve Filistin’e destek olanlara ‘Gidin Geberin orada o zaman’ demesine tepki gösterdi.
Tekirdağ’da Sivil toplum örgütleri, İsrail’in Filistin’e uyguladığı soykırımı duyurmak adına, Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde bulunan direklere Filistin bayrağı astı. Süleymanpaşa’da bulunan elektrik direklerinde Filistin bayraklarını gören Kadın sosyal medya hesabı üzerinden çektiği videodu bayrakları indirerek tekmelediği görüldü.
”GİDİN GEBERİN FİLİSTİNDE”
Kişisel sosyal medya hesabından paylaşım yapan kadın Filistin bayraklarını tekmelediği sırada ‘Deveye sormuşlar neden başın eğri diyerekten işte bakın, sabahtan beri söktürmeye çalıştığım bayrak. Allah bin belalarını versin bunların. Ver tepkini, Filistin orada git savaş, geber öl yani banane. Sen benim ülkemde benim topraklarımda benim bayrağım dururken, Nasıl Filistin bayrağını asarsın ya. Hadsiz. Arıyorum Süleymanpaşa Belediyesini, diyorum ki bizim topraklarımızda Filistin bayrağı asılmış haberiniz var mı ? sizin diyorum. Benim sorumluluk alanımda değil diyor. Otur o zaman orda sen, sandık çok yakında herkes sandıkta cevabını verecek zaten. Sonrasında Büyükşehir Belediyesini arıyorum. İkisininde İhbar hatlarına da yazdım. O da sorumluluk alanımda değil, abi kimin sorumluluk alanında. Ağladım, ağladım sabah ağladım ya. Devlet elden gidiyor ya sorumluluk alanımda değil diyorsun sen bana. Her yeri ayağa kaldırdım. CİMER’E yazdım.” diyerek tepkisini dile getirdi.
BU KÜSTAHLIĞI VE HADSİZLİĞİ AYNEN İADE EDİYORUZ
Konunun sosyal medyada gündem olmasının ardından Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu, bu küstahlığı sahibine aynen iade ediyoruz diyerek tepkisini dile getirdi. Zıvalıoğlu; ” Hadsiz. Geçtiğimiz günlerde sosyal Medya’da çektiği video ile “ Gidin Filistinde geberin “ diyerek mazluma sahip çıkan Feraset sahibi Milletimize hakaret eden şuursuzun maalesef şehrimizde ikamet ettiğini yayınladığı video vesilesi ile sosyal medyadan öğrendik. Türk Milleti ; islama nice hizmetler yapmış Medine Müdafası Fatihi Necip bir Millettir, Biz, islam halifeliği yapmış ecdadın Torunlarıyız.Biz, Peygamber Efendimizin mezarını tarihte yıkmak isteyen Suudi Kral’a  “Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın kabrinin tek taşına zarar gelirse Ordularımla aşağı inerim “ diyen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün evlatlarıyız. Biz, “Filistinin Güvenliği Türkiye’nin Güvenliğidir gerekirse Filistin’e en önde giderim”diyen Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ beyin izinde Ülkücüleriz. Katil İsrail günahsız bebekleri ve masumları öldürürken İnsanlık dışı ifadelere insanca tepki vermek en doğal hakkımızdır. Böylesi ifadelere şahitlik ediyor olmaktan ar ediyoruz bu utanmazlığın sahibini ise esefle kınıyoruz.  Bu Küstahlığı  ve hadsizliği  sahibine aynen iade ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Ajans Tekirdağ