TERZİ’DEN ŞARKÖY’E ÇIKARMA

TERZİ’DEN ŞARKÖY’E ÇIKARMA

Yayınlama: 01.01.1970
255
A+
A-

 

 

ŞERAFETDİN TERZİ'DEN ŞARKÖY'E ÇIKARMA

 

CHP Tekirdağ Büyükşehir aday adayları arasında şimdiden büyük farklılık yaratan Şerafetdin Terzi, Adaylığını açıkladığı günden buyana dur durak bilmeden her gün neredeyse Tekirdağlılarla beraber oluyor.


Terzi, yaptığı çalışmalarla ilde bulunan bir çok gazete ve internet haber sitelerine konu olurken, adeta hızına yetişmek mümkün olmuyor. Sırasıyla Tekirdağ’ın Saray, Çerkezköy, Muratlı, Çorlu ve en son Şarköy ilçelerini ziyaret etti. Beraberindeki genç ve dinamik ekibiyle beraber adlarını saydığımız ilçelerdeki tüm köy belde, belde teşkilatları, esnaf, sivil toplum kuruluşları ve tüzel kişileri tek tek dolaşarak vatandaşlarla sohbet edip sıkıntılarını dinledi. Terzi ellerini sıktığı her bireye aday olması halinde gerçekleştireceği projelerini anlattı.

 

HIZINA YETİŞMEK ZOR OLDU

 

Ajans Tekirdağ olarak bizde, CHP Tekirdağ Büyük Şehir belediyesi aday adayı Şerafetdin Terzi’ye geçtiğimiz Cumartesi ve Pazar günü Şarköy ziyaretlerinde eşlik etme fırsatı bulduk. Ziyaretleri sırasında CHP’ye gönül vermiş birkaç parti üyesi İlçe girişinde bizleri karşıladılar. Terzi Genç ve dinamik ekibiyle birlikte uğradığı her noktada kendisini tanıtıp sohbet etti. Terzi’nin İlçe halkından gördüğü “Teveccüh” dikkatlerden kaçmazken, Saatler akşamı gösteriyor ve  biz Şarköy’ün Gelibolu sınırındaki köylerden Yeniköy civarındaydık. Ekip deki arkadaşları ve ben yorulduk ama Terzi ısrarla birkaç köy daha var oralara da uğrayacağız diyerek yoluna devam etti. Uzun lafın kısası Terzi’nin hızına yetişmek mümkün olmadı. Biz yorulduk o devam etti.

 

TERZİ MODEL ÖRNEK OLDU

 

Terzi, zirateleri sırasında, İlçedeki parti üyelerinden aldığı bilgi doğrultusunda, nerede CHP’li üye varsa bizzat yanlarına giderek sohbet etti. Bunlardan bazıları, tarlada bazıları köydeydiler, hepsine tek tek gidildi ve projeler anlatıldı. Şerafetdin Terzi, Diğer aday adaylarına model örnek oldu. Bazı Aday Adaylarının ‘da geç de olsa ilçe ve köy ziyaretlerine başladığını duyduk. Ne diyelim “ Erken kalkan çok yol alır” hepsine başarılar.

 

www.ajanstekirdag.com