NKÜ’DEN ISI SİSTEMLERİ ANLAŞMASI

NKÜ’DEN ISI SİSTEMLERİ ANLAŞMASI

Yayınlama: 01.01.1970
290
A+
A-

 

NKÜ'DEN TERMO ISI SİSTEMLERİ İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI

 

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile Çorlu Türkgücü yolu üzerinde üretim yapan Termo Isı Sistemleri A.Ş. arasında işbirliği anlaşması imzalandı.


İmza törenine NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Bülent Eker, Termo Isı Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Cem Özyıldırım ve fabrika yöneticileri katıldı. İmza töreninden sonra fabrika ile ilgili tanıtım filmi izlenildi.


Gösterinin ardından bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, ' Bu işbirliği bizim için de çok önemli. Üniversite olarak çok önemli bir bölgedeyiz. Üretim alanında bizim de yapmamız gereken şeyler var. Bu işbirliği hem üniversitemize hem de öğrencilerimize büyük katkı sağlayacaktır.'' dedi.


Daha sonra Genel Müdür Cem Özyıldırım, “Biz ileriye dönük bir firmayız, genç jenerasyonları aramıza katmak istiyoruz. O yüzden de üniversitelerle işbirliği yapmak zorundayız. Üniversitedeki hocalarımızın teknik bilgisinden yararlanmak istiyoruz. Bunun için de üniversitedeki hocalarımızla görüştük ve daha birçok girişimlerde bulunduk. '' dedi.


Yapılan konuşmaların ardından Üniversitemiz Rektörüne plaket takdim edildi. Rektör Şİmşek tarafından da Genel Müdür Cem Özyıldırım'a tabak hediye edildi.


İmza töreninin ardından fabrika gezildi.