YEL: TEHLİKE TAM OLARAK GEÇMİŞ DEĞİL

YEL: TEHLİKE TAM OLARAK GEÇMİŞ DEĞİL

Yayınlama: 25.07.2016
136
A+
A-

 

MUSTAFA YEL: TEHLİKE TAM OLARAK GEÇMİŞ DEĞİL 

 

Tekirdağ'da demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara seslenen AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, tehlikenin halen devam ettiğini, ikinci bir emre kadar meydanları terk etmemek gerektiğini söyledi.


FETÖ tarafından yapılan hain askeri darbeye karşılık, Tekirdağ'da vatandaşlar tarafından yapılan demokrasi nöbetine, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Ayşe Doğan ve Metin Akgün'de katıldı. Burada vatandaşlara seslenen Mustafa Yel, tehlikenin halen devam ettiğini ifade ederek, ikinci bir emre kadar meydanları terk etmemek gerektiğini söyledi.


"Meydanları ikinci bir emre kadar terk etmiyoruz"


Mustafa Yel konuşmasının devamında şöyle konuştu: "Bu tarihi destanı hep beraber yazdık ve yazmaya da devam edeceğiz. Biraz önce Sayın Cumhurbaşkanımız söyledi. Tehlike henüz geçmedi. O yüzden meydanları ikinci bir emre kadar terk etmiyoruz. Bu zor günlerde bizlere destek veren herkesten Allah razı olsun. Tüm İslam Coğrafyasında, bizler için dualar okundu namazlar kılındı. Onlar biliyorlardı ki, eğer ki Türkiye düşerse sancak düşecek. Öylesine bir milletiz ki, milliyet nedir bütün dünyaya gösterdik."