ÖYLE BİR İHBAR YAPTIKİ, KENDİ BİLE İNANAMADI

ÖYLE BİR İHBAR YAPTIKİ, KENDİ BİLE İNANAMADI

Yayınlama: 21.04.2016
293
A+
A-

 

ÖYLE BİR İHBAR YAPTIKİ, KENDİ BİLE İNANAMADI

 

ÖZEL HABER

 

Tekirdağ’da polis merkezine giden 17 yaşındaki genç, gece kendisini taciz ettiği için bir kişiyi başına taşla vurup denize attım diye ihbar da bulundu. Alarma geçen polis olay yerinde yaptığı aramalar da denize atıldığı iddia edilen kişiyi bulamadı.


 

Olay dün gece saat 01.30 sıralarında Süleymanpaşa ilçesi sahilde bulunan yat limanın da meydana geldi. 17 Yaşındaki B.F, dün gece çarşı polis merkezine giderek gece yat limanında dolaştığı sırada arkasından yanaşan bir kişinin kendisini taciz ettiğini, bu nedenle yerden bulduğu taşla kendisini taciz eden kişinin başına birkaç kez vurduğu ileri sürdü. Ayrıca polisteki ifadesinde başına taşla vurduğu kişinin bayıldığını ve sürükleyerek denize attığını iddia etti.

 

DENİZ POLİSİ ARAMA YAPTI

 

Polis merkezinde gözaltın da tutulan B.F, polis nezaretinde sabah olayı gerçekleştirdiği noktaya getirilerek yer göstermesi yapıldı. Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Su Altı Grup amirliğine bağlı dalgıç polisler şüphelinin gösterdiği noktada yaklaşık iki saat arama gerçekleştirdi. Ancak tüm aramalara rağmen herhangi bir şey bulunamadı. B.F, Yeniden emniyete götürüldü. Emniyetteki işlemlerinin ardından Cumhuriyet savcısının karşısına çıkarılan B.F’ye “ Asılsız suç uydurmaktan” işlem yapılarak serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.