ANNE VE BEBEĞİ AYNI MEZARA KONULDU

ANNE VE BEBEĞİ AYNI MEZARA KONULDU

Yayınlama: 19.04.2016
291
A+
A-

 

ANNE VE BEBEĞİ AYNI MEZARA KONULDU

 

Dün Tekirdağ-İstanbul karayolu Atatürk orman çiftliği yanında, meydana gelen kazada ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede karnındaki 8 aylık bebeğiyle hayatını kaybeden Sevcan İşseven'in cenazesi, Süleymanpaşa ilçesine bağlı Ferhadanlı mahallesinde gözyaşları ile defnedildi.


Talihsiz kazada hayatını kaybeden, Sevcan İşseven'in . kaza öncesi kocası Volkan İşseven'le beraber Çorlu Devlet Hastanesi'ne hamileliğinin son haftası nedeni ile doktoruna kontrole gittikleri ve dönüş yolunda kaza geçirdikleri öğrenildi. 11 aylık evli olan Sevcan İşseven’in bir kız çocuğu bekledikleri öğrenildi. Kazadan sonra Tekirdağ devlet hastanesinde talihsiz kadının karnındaki bebeği kurtarmak için doktorların olağanüstü çaba sarf ettikleri ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.


AYNI TABUTTA BİRLİKTE DEFİN EDİLDİLER


Talihsiz kaza da hayatını kaybeden Sevcan İşseven bugün baba ocağı olan Süleymanpaşa ilçesi Ferhadanlı mahallesin de öğlen namazından sonra kalabalık sevenlerinin gözyaşları arasında bebeği ile birlikte aynı mezara konuldu. Sevcan İşseven’in yakınları üzüntüden ayakta durmakta zorluk çekerken bazıları ise sinir krizi geçirdi.


Kılınan cenaze namazı sonrası, karnındaki hayatını kaybeden8 aylık bebeğiyle birlikte aynı mezara konuldu. Tekirdağ devlet hastanesinde bir dizi ameliyat geçiren eşi Volkan İşseven’in sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.