20 yıllık Polis Kalp krizinden hayatını kaybetti

20 yıllık Polis Kalp krizinden hayatını kaybetti

Yayınlama: 01.01.1970
430
A+
A-

 

20 yıllık Polis Kalp krizinden hayatını kaybetti

 

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçe emniyet müdürlüğünde görevli 20 Yıllık polis memuru Ersun Özyurt uykuda geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Evli ve 2 çocuk babası Özyurt Emniyet müdürlüğünden sonra memleketi Tokat’a uğurlandı.


 

Tekirdağ Emniyet müdürlüğünde 11  yıl çeşitli görevlerde bulunan 41 yaşındaki polis memuru Ersun Özyurt Epilepsi hastalığı nedeni ile 4 yıl önce Asayiş şubeden alınarak genel hizmetler bölümünde bilgi işlem memuru olarak görevlendirilmişti. Özyurt dün gece evinde uyuduğu sırada iddiaya göre Epilepsiye bağlı kalp krizi geçirdi. Sabah Özyurt’un uyanmaması üzerine ambulans ve mesai arkadaşlarına haber veren eşi Remziye Özyurt acı haberle yıkıldı. Ersun Özyurt’un biri 11 diğeri 7 yaşında 2 erkek çocuğu vardı.

 

 

Hayatını kaybeden polis memuru için Tekirdağ Emniye Müdürlüğünde resmi tören düzenlendi .Törene Vali Vekili Ahmet Büyükçelik, Süleymanpaşa Kaymakamı Ahmet Atılkan, İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler, vefat eden polis memuru Ersun Özyurt’un ailesi, yakınları ve mesai arkadaşları katıldı.

 

 

Tören de okunan dualar sırasında eşi Remziye Özyurt ayakta durmakta güçlük çekti. Tören sonrası daha fazla dayanamayarak yere yığılan Remziye Özyurt alanda bulunan ambulansta müdahale edildi. Özyurt’un çocukları ise göz yaşları ile babalarına son kez baktılar. Özyurt daha tören sonrası memleketi olan Tokat’ın Niksar ilçesinde toprağa verilmek üzere cenaze aracı ile yol çıktı.