Tekirdağ’da Görev Yapan Avukat Depremde Hayatını Kaybetti

Tekirdağ’da Görev Yapan Avukat Depremde Hayatını Kaybetti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.02.2023
3.957
A+
A-

3 yıl önce Tekirdağ Barosunda kayıtlı avukat Bestami Uğur Alkan ve Eşi Özge Alkan ile birlikte 10 aylık bebekleri Hatay’da gerçekleşen deprem de hayatlarını kaybettiler.

3 yıl önce Tekirdağ’da görev yapan Avukat Bestami Uğur Alkan ve Eşi Özge Alkan Tekirdağ’dan Hatay’a taşındı. Geçtiğimiz gün gerçekleşen Hatay depreminde enkaz altında kalan Avukat Bestami Uğur alkan ve Eşi Özge Alkan ile birlikte 10 aylık bebekleri hayatlarını kaybettiler. Deprem anında aynı evde kalan Alkan’ın annesi Nalan alkan ise enkazdan yaralı olarak kurtarıldı.

TEKİRDAĞ BAROSUNDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

3 Yıl önce Tekirdağ BARO’suna kayıtlı olan Bestami Uğur Alkan’ın vefat haberi üzerine Tekirdağ Baro’su başsağlığı mesajı yayınladı. Yayınlanan mesajda, ‘Acımız Çok büyük, Sabaha karşı Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde meydana gelen depremde çok sayıda yurttaşımızın hayatını kaybetmesinin acısını yaşıyoruz. Depremde, Tekirdağ Barosu’ndan Hatay Barosuna nakil olan meslektaşımız Av. Bestami Uğur Alkan, eşi Özge Alkan ve bebeklerinin de hayatlarını kaybettiğini öğrendik. Bu büyük felakette hayatlarını kaybeden tüm yurttaşlarımıza, meslektaşlarımıza, eşine ve bebeğine Allah’tan rahmet, yakınlarına ve camiamıza başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.’’ Denildi.

REKLAM ALANI