TEKİRDAĞ’DA FİLM ÇEKECEK

TEKİRDAĞ’DA FİLM ÇEKECEK

Yayınlama: 15.10.2013
198
A+
A-

 

TEKİRDAĞ’DA FİLM ÇEKECEK

 

Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ da  bir yönetmenle görüşen İran kökenli bir ailenin kızı olan ve İzmir'de yaşayan  güzel model Elif Samurcu Tekirdağ da çekilecek olan sinema filminde başrol oynayacağı ve köylü bir kızı canlandırcağı iddia ediliyor.


Tekirdağ’da çekilecek olan sinema filmini Tekirdağ’da yaşayan bir yönetmenin çekeceği belli olurken. Tekirdağ’da yaşayan bu yönetmen çekilecek olan sinema filminin  kadrosunu oluşturuyor.İranlı model Elif Samurcu ile görüşerek büyük oranda anlaşma sağlandığını öğrenen haber merkezimiz Tekirdağ’da çekilecek olan bu sinema filmini çok yakında ilk olarak açıklayacak olmanın mutluluğunu yaşayacak.“Türkiye’de Ses Getirmek İstiyorum”

  

İranlı Güzel model Elif Samurcu, Trakya bölgesinde bazı  görüşmelerin olduğunu belirtirken ünlü model ,Trakya bölgesini çok sevdiğini gelecekteki hedeflerinden bir tanesinin Trakya da yaşamak olduğunu söyledi. Bir çok teklif geldiğini belirten ünlü model doğru projeyi hedefleyerek yol almak istiyorum, Hedeflerime giderken en büyük desteği bana Almanya da olsun burada olsun yeni menajerimin verdiği desteği inkar edemem Şuandaki en büyük hedefimin kısa zamanda Türkiye de ses getirmek olduğunu söyledi..