ÜNYEYLİLER’DEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

ÜNYEYLİLER’DEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Yayınlama: 20.10.2015
379
A+
A-

 

ÜNYEYLİLER'DEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

 

Tekirdağ’da aile şirketi olarak kurulan ve unlu mamulleriyle vatandaşların beğenisini toplayan Ünyeliler, yeni şubesi olan Ünyeliler Pasta, Cafe Hürriyet Mahallesi’nde düzenlenen törenle açıldı.Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta; Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Jandarma Alay Komutanı Albay Erdal Eren, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Zekeriya Sarıkoca, İl Müftüsü Mahmut Gürlen, Ak Parti il başkanı Ahmet Akçay ve siyasi parti temsilcileri de bulundu. İşletme sahibi Nurettin Yemiş katılımcıları kapıda karşıladı.


1992 Yılında Tekirdağ’a  Naip'te Hizmete Başladı


Şirket hakkında yapılan açıklamada; “Şirketimiz 1981 yılında Ordu'nun Ünye ilçesinde faaliyete başladı. Bir aile şirketi olan firmamız 1992 yılında Tekirdağ'a bağlı Naip köyünde ilk şubesini açtı. Tekirdağ'daki yoğun talebe cevap vermek için Ünye'deki faaliyetine son veren kurumumuz 1992 yılında tüm birimleri ile Tekirdağ'da taşındı. 1998 yılında merkez Altınova mahallesinde üretimini geliştiren Ünyeliler 2004 yılında yeni ve modern tesislerini kurdu. Ekmekten kuru pastaya. dondurmadan yaş pastaya bir çok ürün yelpazesi olan Unyeliler Tic. Ltd. Şti. eğlence sektöründe de bir atım atarak mevcut katını 600 kişilik düğün sarayı olarak hizmete açtı. 2015 yılı bugün itibarıyla Hürriyet Mahallesi’ndeki şube açıldı. “ifadelerine yer verildi.Şirket hakkında verilen bilgilerin ardından konuşan Tekirdağ TSO Başkanı cengiz Günay; “Ünyeliler’in geçmişi çok köklü. Sanayi Odası’nın hizmet sekterinde faaliyet gösteren şirketi kutluyorum. Örnek kuruluşlardan bir tanesi. Bugün yaklaşık 100’e yakın istihdam sağlıyor. Şehrimizdeki işletmelere örnek olan bir kuruluş. Bugün ülke olarak kötü durumdayız. Bunu aşmak için birlikte üretmemiz gerekiyor. Bu güzel işletmemize hayırlı olsun diyor, diğer işletmelere de döneme uygun güncellemeleri yapmalarını tavsiye ediyoruz.
Ünyeliler, Altınova ile özdeşleşmişi bir kuruluş diye konuştu.ALBAYRAK:ÜNYELİLERİN DAİMİ MÜŞTERİSİYİMÜnyeliler’in müşterisi olduğunu belirten Başkan Albayrak ise; “Ünyeliler’in özgeçmişi 34 yıllık. Kendilerini kutluyorum. Tekirdağ’da Naip köyünde hizmete başlıyorlar. Ardından Altınova. Altınova ile özdeşleşmişi bir kuruluş. Ünyelilerin iyi bir müşterisiyim. Bizde temizlik konusunda önemli kriterler var. Ünyeliler servis ve temizliğe olan dikkatleri ile örnek kuruluşlarımızdan. Biz de zaman zaman geldiğimizde denetimler de yapıyoruz. Yeni şubenin hayırlı olmasını diliyorum. “dedi.
 
 
İl Müftüsü Mahmut Gürlen’in duasının ardından protokol üyeleri açılış kurdelesini hep birlikte kesti. Açılışın ardından katılımcılara ikramlarda bulunuldu.