Zabıta teşkilatı 190. yaşını kutladı

Zabıta teşkilatı 190. yaşını kutladı

Yayınlama: 02.09.2016
444
A+
A-

 

Zabıta teşkilatı 190. yaşını kutladı

 

Zabıta teşkilatının 190. yılı dolayısıyla Tekirdağ Valiliği Atatürk Anıtı önünde çelenk töreni düzenlendi.

 

 


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın da katıldığı törene Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Erdin Eral, Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürü Ömer Faruk Keleş ile büyükşehir ve Süleymanpaşa Belediyesi’ne bağlı zabıtalar katıldı.


Çelengin anıta sunulması ile başlayan törende saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşımız okunurken Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Erdin Eral günün anlam ve önemini belirten konuşmayı gerçekleştirdi.


EŞKİNAT VE ALBAYRAK ZABITA EKİPLERİNİN TEK TEK GÜNLERİNİ KUTLADI


Tören sonunda Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat törene katılan zabıta ekiplerinin tek tek günlerini kutladı.


ZABITA TEŞKİLATI BAŞKAN EŞKİNAT’I ZİYARET ETTİ


Tekirdağ Valiliği önünde gerçekleşen törenin ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Erdin Eral ve zabıta teşkilatı birim müdürleri ile Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürü Ömer Faruk Keleş, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı ziyaret etti.


Günün anlam ve önemine yönelik gerçekleşen ziyarette zabıta teşkilatının gelişimi ve ihtiyaçları konuşulurken Başkan Eşkinat ziyaretten dolayı teşekkür ederek Zabıta teşkilatının 190. yaşını kutladı.