Vergi Rekortmenleri Belli Oldu

Vergi Rekortmenleri Belli Oldu

Yayınlama: 07.03.2016
407
A+
A-

 

Vergi Rekortmenleri Belli Oldu

 

27. vergi haftası etkinlikleri içinde yer alan 2015 yılı beyanlarına göre Tekirdağ'da en yüksek vergi ödeyen kurumlar vergisi mükellefleriyle 2015 yılı beyanlarına göre Tekirdağ'da en yüksek gelir vergisi ödeyen mükelleflere, teşekkür belgeleri törenle takdim edildi.

 


Tekirdağ TSO toplantı salonun da yapılan törende saygı duruşu istiklal marşı okunması sonrası TSO başkanı ve TOBB yön. kur. üyesi Cengiz Günay, vergi dairesi başkanı Abdullah Coşkuner, Tekirdağ valisi Enver Salihoğlu birer konuşma yaptılar. Tekirdağ milletvekilleri Mustafa Yel, Metin Akgün ve Candan Yüceer’in mesajları okundu. Gelir idaresi dairesi başkanı Adnan Ertürk’ün mesajı okundu. Ardından ödül törenine geçildi.


Yıllık kurumlar vergisi 2015 yılı rekortmenleri:


1. adının açıklanmasını istemedi.
2.Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş adına yön. kur. başk. V. Ahmet Erdoğan
3.YKK Metel ve plastik ürünleri A.Ş
4.Trakya elektirk perakende satış şirketi adına TREPAŞ finans müdürü Konuralp Aracı
5. adının açıklanmasını istemedi
6.Muratlı Karton kağıt San. Tic. Aş.
7.Günoz tekstil ve kimya ltd. şti
8.Canlar makina tic. san. ltd. şti
9.TrTrelleborg Çerkezköy otomotiv san. tic. a.ş
10.Vira Tic. ve Kim san. A.ş

 

GELİR VERGİSİ REKORTMENLERİ


1. adının açıklanmasını istemedi
2.Mustafa Toptal
3.Celal Öğcü
4.Namıkkemal Yücel
5.Hakan Çakıroğlu
6.Ahmet Acartürk
7.Yunus Hamarat
8.İlhan İlker
9.Recep Can
10.Ali Çakıcı ya ödüllerini Vali Enver Salihoğlu, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay,Vergi Dairesi Başkanı Abdullah Coşkuner, Defterdar Mehmet Malanlı, SMMMO Harun Bolat, TSO başaknı Cengiz Günay, süleymanpaşa kaymakamı Ahmet Atılkan, Tekirdağ Tic. Bor. Başk. Osman Sarı tarafından verildi.

 

Açılış konuşmalarını yapan Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “2015 yılı da yüksek düzeyde Gelir ve Kurumlar Vergisi ödeyerek ülkemiz ekonomisine katma değer yaratan mükellefler için düzenlenen ödül törenine hoş geldiniz. Sizleri şahsım ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası adına saygıyla selamlıyorum.

 

Bu güzel günde Tekirdağ’mıza ve ülkemize değer katan iş dünyası temsilcilerine teşekkür etmek ve örnek başarılarını, alacakları ödül ile tescil etmek için buradayız. Ekonominin büyümesinde sorumluluk üstlenen, milletimizin hayat standardının yükselmesine ciddi katkılarda bulunan herkese şahsım ve ülkemiz adına birkez daha teşekkür etmek istiyorum.'' dedi.


Vergi Dairesi Başkanı Coşkuner ve Tekirdağ Valisi Salihoğlu’nun konuşmalarından sonra vergi rekortmenlerine ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi ve toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.