Yeni Vali Göreve Başladı

Yeni Vali Göreve Başladı

Yayınlama: 13.06.2016
158
A+
A-

 

Yeni Vali Göreve Başladı


Nevşehir Valisi olarak görev yapmaktayken Bakanlar Kurulu’nun 30.05.2016 tarihli ve 2016/8864 sayılı kararıyla Tekirdağ’a atanan Vali Mehmet Ceylan görevine başladı.

 


VALİLİK ÖNÜNDE KARŞILADILAR

 


Vali Mehmet Ceylan; Vali Vekili Ahmet Büyükçelik, Vali Yardımcıları ve kurum müdürleri tarafından Valilik önünde karşılandı. Daha sonra Vali Ceylan, Valilik makamına geçerek şeref defterini imzaladı. Şeref Defterini imzalayan Vali Ceylan daha sonra Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla bir süre görüştü.

 

 

‘İNŞALLAH ALLAH UTANDIRMAZ’

 


Gazetecilere makamında bir açıklama yapan Ceylan, “Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Nevşehir'den hem sanayi hem tarım açısından önemli bir kent olan Tekirdağ'a atanmış bulunuyorum. Bugün itibarıyla da göreve başladım.  İnşallah Allah utandırmaz, layıkıyla görev yapabilme imkanı verir. Bundan sonra da Tekirdağ'a hizmet için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 


 

‘FAZLA KALABALIK OLMASIN’


Vali Mehmet Ceylan’ın protokol müdürünü arayarak karşılamanın fazla kalabalık olmamasını istediği kaydedildi. Valilikte çalışan personel valiyi karşılamak için valilik önüne indi. Valinin kalabalık istememesi üzerine personele, görevliler içeri girmelerini söyledi. Sade bir karşılama töreninden sonra vali makamına geçti.