Ülkü Ocakları Şehit Belediye Başkanını Unutmadı

Ülkü Ocakları Şehit Belediye Başkanını Unutmadı

Yayınlama: 31.07.2014
448
A+
A-

 

Ülkü Ocakları Şehit Belediye Başkanını Unutmadı


Tekirdağ Ülkü Ocakları, Ramazan Bayramı dolayısıyla MHP’nin şehit Belediye Başkanı Mehmet Dölkan’ın kabrini ve ailesini ziyaret etti. 


 

 

Ülkü Ocakları İl Başkan Vekili Bahadırhan Altınışık, ilçe ocak başkanları, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Fatih İşcan, eski belediye başkanları Erkan Elvan ve Hasan Kandel ile Büyükşehir yasasından sonra mahalleye dönüşen Kozyörük’ün muhtarı Hasip Top ve şehit belediye başkanının kızı Mine Dölkan’ın katıldığı kabir ziyaretinde Dölkan için Yasin-i Şerif okutuldu. 


 

“Gerçek Hüküm Ahrette Verilecek”

 

Kabirden sonra Dölkan’ın evine giden Altınışık ve beraberindeki heyet üyeleri, şehidin eşi Şaduman Dölkan’ın elini öptü. Ziyaret esnasında duygularını dile getiren Şehit Belediye Başkanı Mehmet Dölkan’ın eşi Şaduman Dölkan, acılarının hâlâ taze olduğunu ve davanın gerçek hükmünün ahirette verileceğine inandıklarını belirtti.

 

“Kozyörük ve Dölkan Ailesi Ülkücü Hareket Emanet”

 

Şehit Belediye Başkanı Mehmet Dölkan’ın ailesinin ziyaretinin ardından Köy kahvesinde belde halkıyla da bayramlaşan Altınışık, Ülkü Ocakları’nın şehitlerini unutmasının ve unutturmasının söz konusu olmadığını, Kozyörük’ün ve Dölkan ailesinin Ülkücü Harekete emanet olduğunu vurguladı.

 


Kozyörüklü vatandaşlar ile bayramlaşana Altınışık ve beraberindekiler daha sonra programın sona ermesinin ardından Tekirdağ’a hareket etti.