Özel Çocuklardan, Özel Çalışmalar

Özel Çocuklardan, Özel Çalışmalar

Yayınlama: 03.06.2015
186
A+
A-

 

Özel Çocuklardan, Özel Çalışmalar

 

Tekirdağ’da faaliyet gösteren, “Toprak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinin” geleneksel olarak bu yıl Tekirdağ AVM’de 3. Sünü düzenlediği ve iki gün süren resim ve fotoğraf sergisi ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. İl milli eğitim müdürü Halis İşler ve İlçe Milli eğitim müdürü Ünal Mamur, sergiyi ziyaret ederek engelli çocuklara ödüller verdiler.

 

 

 

 

DİKKATLE İNCELEDİ


Toprak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinin’de aldıkları özel eğitimler sonucu bir yıl içerisinde okuma ve yazma başarısı gösteren öğrenciler sertifikalarını İl milli Eğitim ve İlçe Milli eğitim müdürlerinin ellerinden aldılar. İl milli eğitim müdürü Halis İşler sergide engelli çocukların ortaya koyduğu çalışmaları hayretle inceleyip” Bu çalışmalar gerçekten takdire şayandır. Bazı tablolar gerçekten büyük beceri ile ortaya çıktığı belli. Okul yöneticisine ilettim. Sergiden sonra beğendiğim birkaç eseri almayı isityorum” diye konuştu.

 

 


Okulun kurucusu ve öğretim görevlisi Hatice Toprak yaptığı açıklamada; Sergimize bizzat gelerek bizi onurlandıran İl milli Eğitim müdürümüz sayın Halis İşler’e ve yine desteklerini esirgeyemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ünal Mamur’a okulum ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum. Bu ziyaretler bizi yüreklendirmiştir İfadelerini kullandı.  Öte yandan bir yıl içinde okuma yazma öğrenen on çocuk ödüllerini İlçe Milli eğitim müdürü Ünal Mamur’un elinden aldı.