DOLAR 7,5575
EURO 8,9826
ALTIN 474,07
BIST 9,7776
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Tekirdağ 26°C
Rüzgarlı

TSO’da 3. GÜNAY Dönemi

01.04.2018

 

TSO’da 3. GÜNAY Dönemi

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasında ertelenen seçimler 1 Nisan Pazar günü Ticaret ve Sanayi Odası Binasında 14 grupta meslek komiteleri ve meclis üyeleri için seçim gerçekleştirildi.

 


Geçtiğimiz yıl ertelenen seçimler Cengiz Günay’ın tek liste ile aday olduğu seçim bu gün sabah 08:00 da başlayarak 17:00 kadar oy kullanma işlemleri devam etti. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay yaptığı açıklamada; ‘’Tekirdağ halkımıza ve esnafımıza hizmet için ticaret erbabı ve sanayicilerimizle hizmetleri devam ettirmek için seçimlere katılıyoruz. Tekirdağ’a sanayici esnafımıza hayırlı olsun'' diyerek oyunu kullandı.

 

 


Sabahın erken saatlerinde başlayan seçimlere ilk olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak gelerek, TEKPARK şirketi adına oyunu kullandı. Sonrasında Asyaport Limanı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel TSO binasına gelerek oylarını kullandılar. Tek liste gidilen seçimde Cengiz Günay yeniden Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçildi.


14 grupta yapılan seçimler ardından gruplarından meslek komitelerine ve meclis üyeliklerine giren asil ve yedek üyeler.



1. Meslek Gurubu

Meslek Komitesi Asil ÜYeleri:

Koçaşlar Zahirecilik ve Marketçilik Ltd. Şti – Meclis Asil ÜYesi

Trakya Tarım ve Veterinerlik Tic. Ltd. Şti – Meclis Asil ÜYesi

Saygı Oto Paz. San. Tic. Ltd. Şti. -Meclis Asil ÜYesi

Tekirdağ Müh. Tar. Ür. San. Tic. Ltd. Şti – Meclis Yedek Üyesi

ZGB Tar. Market Alper Özcan – Meclis Yedek Üyesi

Zirve Tar. İlaçları Nedim Eroğlu – Meclis Yedek Üyesi

Ataman Tar. Ür. Paz. Tic. Ltd. Şti.


2. MESLEK GRUBU

Meslek Komitesi Asıl Üyeleri

İZMİR DERİ SANAYİ VE TİCARET – HAŞAN KEŞKEK (MECLİS ASİL ÜYESİ)

FOREVER ARİF COLLECTION – ARİF YILMAZ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ATLAS MODA EV TEKSTİLİ VE DEKORASYON ÜRÜNLERİ – SERDAR SEVİM (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ÇAĞLAYAN KUNDURA – İBRAHİM VERİŞ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ÜMİT DELİKAYA – EVDEKA HALI MOBİLYA (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

FIRAT HALI – MURAT EVCİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SARILAR HALI – ADEM SARI


3. MESLEK GRUBU

Meslek Komitesi Asil Üyeleri

TANRIÖVER GIDA İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

GÜNAYLAR GIDA LOJİSTİK DEPOCULUK TURZ.OTO.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ŞARKÖY SÜT ÜRÜNLERİ VE GIDA PAZ.TİC.LTD.ŞTİ. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BİRMET GIDA UNLU MAM.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

DENİZ MARKET – BURAK OĞUL (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SERDAROĞLU TİCARET – BAHADIR SERDAR (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

DENİZ GIDA PAZARLAMA – EYLEM YALÇIN KAYA


4. MESLEK GRUBU

Meslek Komitesi Asil Üyeleri

KARSİLO KARAEVLI SİLOCULUK TAŞIMA TARIM URUN.LOJISTIK VE TIC.LTD.ŞTI.

SÖNMEZ MAKİNA TURZ.PETROL ÜRÜN.OTO.İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

OKTAY OKYAY – OKTAY 59 DENİZCİLİK HİZMETLERİ AHMET BAYGUR

ÇANAKKALE TRUVA TURİZM – AYDIN DİNLER

ÖZER OTOPARK – TUNCAY ÖZER

TUAZ ARACILIK HİZMETLERİ – ŞENCAN ALKAYA


5. MESLEK GRUBU

Meslek Komitesi Asil Üyeleri

İNAL TRAKTÖR OTO.HAF.TARIM HAY.NAK.İNŞ.TAAH.ARACILIK HİZ.GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

EKİP PETROL ÜRÜN.SAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

CEYLAN LASTİK OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

TRAKYA KARATAŞ TARIM ALETLERİ VE OTO.GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

DOĞANLAR OTO TAMİR BAKIM ELEKTRİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

ERAY VARDAR – VARDAR TRAKTÖR YOLCU TİCARET – BARKIN YOLCU


6. MESLEK GRUBU

Meslek Komitesi Asil Üyeleri

ÖZSOY UNLU MAMULLER GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

AKTUĞ YAPI PVC DOĞRAMA – MUSTAFA AKIN V AKSOY DİŞLİ MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

AKCAN MOZAİK MÜTEAHHİTLİK GIDA İNŞ.İTHALAT İHRACAT SAN.VE TİC.A.Ş.

SEL-ER ALKOLLÜ İÇECEKLER MEŞRUBAT GIDA PAZ.VE AKARYAKIT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

BAYOL MAKİNE VE TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

TURKUAZ MERMER MALZEMELERİ PAZARLAMA – SERKAN BULUT


7. MESLEK GRUBU

Meslek Komitesi Asil Üyeleri

SKB YAPI TAAH.İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ERFA HARİTA PLANLAMA İNŞAAT VE TAAH.EMLAK TİC.LTD.ŞTİ.

BULUT MÜHENDİSLİK – AMAÇ BULUT

ALİZE MİMARLIK KİMYA TARIM ÜRÜNLERİ TİC.LTD.ŞTİ.

SADUNOĞLU MİMARLIK TURZ.İTH.İHR.İNŞ.İNŞAAT MALZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. TEKGÜL HAFRİYAT TAAH.TİC.LTD.ŞTİ.

AYVAZ İNŞAAT – BURHAN AYVAZ


8. MESLEK GRUBU

SİTE BOYA VE HIRDAVAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

IŞIN MEKANİK TESİSAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

ÖZDEMİRLER YAPI MARKET TİC.LTD.ŞTİ.

ÇINAR KARDEŞLER MADENCİLİK MÜH.İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

MAVİ ENERJİ MÜHENDİSLİK – SAMİ CAN KİREMİTÇİ

KAHRAMAN AĞAÇ ÜRÜNLERİ İNŞ.NAK.TARIM GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

CIVATACI ALİ İNŞAAT TARIM VE HAY.SAN.TİC.LTD.ŞTİ


9. MESLEK GRUBU

SERDAR ZÜCCACİYE VE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

YAZICI DAYANIKLI TÜKETİM MALZEMELERİ PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

ÖZTEKİN PAZARLAMA – HÜSEYİN ÖZTEKİN

AKBULUTLAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

GÜRKAN TEKNİK SAN.LTD.ŞTİ.

NUR PAZ.YAY.VE REK.KARGO LOJİSTİK DAĞ.DAY.TÜK.MAD.İTH.İHR.İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

TRAKYA İLETİŞİM – FATİH TEKE


10. MESLEK GRUBU

TEKİRDAĞ İLAÇLAMA DANIŞMANLIK VE GIDA DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

KEREM KIRTASİYE VE MEDİKAL MALZEMELERİ TİCARET – SEMİH YAVUZ MURAT TOPRAK

ERDOĞANLAR EĞİTİM HİZ.KIRTASİYE GIDA OTO.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

SEDEF TEKNİK – GÜRKAN ÖZKOVALAK NEŞE OPTİK – NEŞE ÖZER

TEKİRDAĞ İŞİTME CİHAZLARI MERKEZİ – DERYA AKSOY BAKIÇ

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ


11. MESLEK GRUBU

ŞAHİN UMUR EMLAK – ŞAHİN UMUR

MEHMET KARA – SİGORTA ACENTELİĞİ

HAŞAN ALP – SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

RODOSTO SİGORTA ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

ÖZGÜR EMLAK – RÜŞTÜ ÖZGÜN

ADNAN GÜNDÜZLER SİGORTA ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

GOLD EMLAK – SAVAŞ HACIOĞLU


12. MESLEK GRUBU

OBA TURİZM ORGANİZASYON REKLAM VE YAYINCILIK LTD.ŞTİ.

TEKİRDAĞ SAĞLIK GENEL HİZ.İNŞ.GIDA TURZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

DENGE İNŞ.TURZ.ÖZEL EĞİ.HİZ.HAR.MÜH.BİLGİ İŞLEM AKAR.OTO.GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

TEKİRDAĞ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ TİC.LTD.ŞTİ.

EBAS KÜLTÜR EĞİTİM VE SAĞLIK HİZ.LTD.ŞTİ.

TRAKYA HAVACILIK VE TURİZM SAN.PAZ.İTH.İHR.TİC.LTD.ŞTİ.

AKIN APART – SİNAN TANSEL AKIN


13. MESLEK GRUBU

GANOS ET DÜNYASI – VOLKAN YÜKSEL               (MECLİS               ASİL ÜYESİ)

CEBBAR ET GIDA ÜRÜNLERİ MÜH.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.(MECLİS               ASİL ÜYESİ)

ERİŞ ET VE ET ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.     (MECLİS               ASİL ÜYESİ) >

İKİZLER KASABI – HÜSEYİN BİLECEN       (MECLİS               YEDEK ÜYESİ)

TEKİRDAĞLI İKİZLER KURUYEMİŞ GIDA – MEHMET KURÇAK       (MECLİS               YEDEK ÜYESİ)

YİĞİTER BALIKEVİ – GÖKHAN YİĞİTER   (MECLİS               YEDEK ÜYESİ)

ATAY GÜVEN KASAP – ŞAFAK ÖZYÜREK


14. MESLEK GRUBU

ÖZCANLAR RESTAURANT HİZ.ET VE GIDA ÜRÜN.SAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

PEHLİVANOĞLU GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

MEHMET FATİH İŞCAN

SARDUNYA KÖFTE VE ÇORBA SALONU – SELİM İLDENİZ

KÜÇÜK EV BALIK RESTAURANT – SUHAN GÜNAY – TEKİRDAĞ ŞUBESİ

ÜLKER YÜKSEL GIDA RESTORAN VE ET ÜRÜN.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

TEKİNTÜRK CAFE RESTORAN İŞLETMELERİ LTD.ŞTİ.


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.