Tekirdağsor’un Kongresi Gerçekleşti

Tekirdağsor’un Kongresi Gerçekleşti

Yayınlama: 28.10.2015
248
A+
A-

 

Tekirdağsor'un Kongresi Gerçekleşti

 

Tekirdağspor kulübünin geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen kongresi bu gün TSO  toplantı salonunda yapıldı.


Divan başkanlığına TOBB yön. Kur. Üyesi ve TSO başkanı Cengiz Günay üyeliklere de Enes Kaplan, Ethem Arıtepe ve Hüseyin Gençdal seçildiler. Gündem gereği faaliyet, mali, denetleme kurulu raporları okunarak oylandı. Seçim maddesine gelindiğinde Divan’a verilen herhangi bir liste olmadığından mevcut yönetim kurulunun aynen devam etmesine karar verildi.


BÜYÜKŞEHİRİN SAHİPSİZ TAKIMI


Bugün kongresi gerçekleşen Tekirdağspor'da bazı yönetici ve taraftarlar bugün aday olarak kimsenin çıkmamasına ise tepki gösterdiler. Şampiyonluk kazanıldığında herkesin yanlarında olduklarını belirten yöneticiler büyükşehirin sahipsiz takımı olarak kaldıklarını belirttiler. Aday çıkmaması nedeniyle başkanlığa devam edecek olan Mustafa Aydoğdu ve yönetim kurulu üyeleri kongreye katılan Tekirdağspor kulübü üyelerine '' Zor şartlar içinde bu güne kadar getirdikleri ve 3.lig de artık iddialı duruma gelen kulübü daha iyi duruma getirmek için öncelikle Tekirdağ da sporu seven herkesin kulübe yardım etmesini bekliyoruz.'' dedi. Kongreye katılan Tekirdağ valisi Enver Salihoğlu’na, büyükşehir belediye başkanı Kadir Albayrak ‘a katkılarından dolayı teşekkür ettiler.