“BİR SPORCU VAR OLUR, BİN BELA YOK OLUR”

“BİR SPORCU VAR OLUR, BİN BELA YOK OLUR”

Yayınlama: 03.12.2014
232
A+
A-

 

“BİR SPORCU VAR OLUR, BİN BELA YOK OLUR”

 

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen ve ÇOGEP Çocuk ve gençleri koruma, ve destekleme projesi kapsamında “Br sporcu var olur. Bin bela yok olur” sloganıyla başlatılan etkinlik sonunda projeye katılan çocuklar, eğitmenlerine ve projeye katkı sağlayanlara plaket verildi.


Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen ve ÇOGEP Çocuk ve gençleri koruma, ve destekleme projesi plaket töreni 100 Yıl mahallesinde bulunan kapalı tenis kortlarında yapıldı. Törene katkı sağlayan, Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa belediye başkan vekili Münir Karaevli, İş adamları, Fetvacılar şirketleri yönetim kurulu başkanı Ali Fetvacı, Muhammet Korkmaz, Ve Emniyet Müdür yardımcısı Emir Biget’e desteklerinden dolayı plaket verildi.


Plaket töreninden sonra bir konuşma yapan Başkan Albayrak; Bu projeyi bana Tarık Müdür, getirdiğinde daha 4 aylık belediye başkanıydım. Ama hiç tereddütsüz destek olacağımı söyledim. Ve Şu an anlıyorum ki ne kadar doğru bir iş yapmışız”  diye konuştu. Daha sonra (Cogep) kapsamında düzenlenen tenis turnuvasında dereceye giren sporculara madalya ve kupa verildi. Tenis Kortlarında düzenlenen törene Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Süleymanpaşa ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Münür Karaevli ile diğer yetkililer, sporcular ve aileleri katıldı.