Süleymanpaşa’da Nikah Günü

Süleymanpaşa’da Nikah Günü

Yayınlama: 15.02.2015
292
A+
A-

 

Süleymanpaşa'da Nikah Günü

 

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa İlçe Belediye Başkanlığı 14 Şubat sevgililer günü nedeniyle toplu nikah töreni ve konser düzenledi.


Süleymanpaşa İlçe Belediyesinin düzenlediği organizasyonda 24 roman vatandaşının toplu nikah törenini düzenledi. İsmet İnönü Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen nikah törenine çok sayıda katılımcı katıldı. Toplu Nikah töreni sonrasında ise bu sene O Ses Türkiye Programı ile adından sıkça bahsettiren Hüseyin Aldırmaz davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Toplu nikah töreninde konuşan Süleymanpaşa ilçe belediye başkanı Ekrem Eşkinat  "İçeride eğlence zirvede. Evlendirdiğimiz çiftlerden birçoğu çocuk sahibi, bir kısmı hamile. Son derece keyifli, eğlenceli ve roman vatandaşlarımız ağırlıklı olduğu bir nikah töreni yaptık. Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Süleymanpaşa Kaymakamımız şahitlik yaptı. Ben nikahlarını kıydım. İnanılmaz keyifli bir akşam geçirdik" dedi.


BAŞKAN ALBAYRAK KATILDI


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak eşi Gülseren Albayrak ile beraber Süleymanpaşa Belediyesinin Sevgililer Günü nedeniyle düzenlediği Toplu Nikâh Törenine katıldı.İsmet İnönü spor salonunda gerçekleşen ve Süleymanpaşa Kaymakamı Kamil Kıcıroğlu’nun yanısıra Basın yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Poyraz, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, bazı Belediye Meclis Üyeleri ile yeni çiftlerin ailelerinin de katıldığı törende 24 çift dünya evine girdi. Sembolik olarak bir çiftin nikâhını Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat kıyarken Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Süleymanpaşa Kaymakamı Kamil Kıcıroğlu da şahitlik yaptı. Diğer 23 çiftin de evlilik cüzdanlarını Albayrak ve Kıcıroğlu takdim ederken organizasyonda emeği geçenlere de plaketleri yine protokol üyeleri tarafından verildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kaymakam Kamil Kıcıroğlu ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat çiftlerle beraber roman havası oynadılar. Güzel organizasyon için Ekrem Eşkinat’a teşekkür eden Kadir Albayrak tüm çiftlere sağlıklı mutlu uzun ömür temennisinde bulundu.