Mobil tuvaletler hizmete devam ediyor

Mobil tuvaletler hizmete devam ediyor

Yayınlama: 08.01.2016
145
A+
A-

 

Mobil tuvaletler hizmete devam ediyor

 

Süleymanpaşa Belediyesi; Süleymanpaşa’daki pazar yerleri, kalabalığın yoğun olduğu ve tuvalet bulunmayan yerlerdeki sorunu çözmek için uyguladığı mobil tuvalet, hizmet etmeye devam ediyor.


MOBİL TUVALET VATANDAŞLARIN YOĞUN OLDUĞU HER YERDE


Yaklaşık dört aydır ücretsiz olarak Süleymanpaşalı vatandaşların hizmetine sunulan mobil tuvaletler; pazar alanları, festival alanları gibi insanların yoğun olduğu yerlerde hizmete girdi. Erkek ve kadın olmak üzere iki ayrı girişi bulunan klimalı tuvalette; kadınlar için iki klozet ve lavabo, erkekler içinse iki pisuar, iki klozet ile lavabo bulunuyor. Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Süleymanpaşalılara hizmet eden mobil tuvaletler, belediye ekiplerince hijyenik bir biçimde hizmet sunması vatandaşları memnun etti.

 


EKREM EŞKİNAT: “SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ, SÜLEYMANPAŞALILARA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEK”


Mobil tuvaletler hakkında konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Süleymanpaşa’da yaşayan vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda hizmete koyduğumuz mobil tuvaletlerimiz dört aydır vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam ediyor. Mobil tuvalet özellikle perşembe pazarının bulunduğu bölgede tuvalet sıkıntısına çok önemli çözüm oldu. Vatandaşlarımız mobil tuvaletlerden, tuvaletlerin temizliği konularında memnun olduklarını belirtiyorlar. Süleymanpaşa Belediyesi, Süleymanpaşalılara hizmet etmeye devam edecek” diye konuştu.