MHP Süleymanpaşa’da 2. Aday İŞÇAN Oldu

MHP Süleymanpaşa’da 2. Aday İŞÇAN Oldu

Yayınlama: 30.11.2014
243
A+
A-

 

MHP Süleymanpaşa’da 2. Aday İŞÇAN Oldu

 

Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa ilçe kongresinde İlçe Başkanlığı için ikinci aday M.Fatih İşçan Oldu.


Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı binası toplantı salonunda MHP Süleymanapaşa İlçe başkanlığına adaylığını açıklayan Fatih İşcan  "Tek başına iktidar yolunda mücadelemizi ayrılıksız, gayrılıksız yine hep birlikte omuz omuza vereceğiz"  Dedi.


Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı toplantı salonunda İl Başkanı Enez Kaplan`ın da katılımıyla Süleymanpaşa İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Fatih İşcan delegeye net mesaj vererek 7 Aralık`ta gerçekleşecek kongrede destek istedi.  Fatih İşcan açıklamasında: “Hepinizin bildiği üzere, Milliyetçi Hareket Partisi, 11. Olağan Kongre takvimini başlatmış bulunmaktadır. Kongrelerimiz, doğası gereği bayrağı daha yukarıya taşımaya dönük fikirlerin çarpıştığı, delegelerimizin bu fikirlerden ilham alarak, partimiz için en hayırlısında karar kıldığı, rekabete açık, demokratik ve dinamik süreçlerdir. Bu çerçevede, Ülkücü Hareketin, çocuk yaştan itibaren, Ülkü Ocaklarından başlayarak aklını, fikrini kalbini Türk Milliyetçiliği`ne vakfetmiş bir ferdi olarak, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli`nin partili gençlere dönük "göreve talip olun" nasihatini yerine getiriyor ve 7 Aralık 2014 günü yapılacak olan Süleymanpaşa İlçe Kongremizde şahsım ve arkadaşlarımızla göreve talip olduğumuzu ilan ediyoruz.” Dedi.


“BU KUTLU YARIŞTA BENDE VARIM !”


Birlik ve Beraberlik içerisinde geçeceğine inandığı kongre hakkında açıklamalarda bulunan İŞÇAN “Birlik ve beraberliğimiz bozmadan, bölünerek, parçalanarak değil, kenetlenerek, daha da güçlenerek, daha bir, daha iri, daha diri tamamlayacağımıza inandığım bu kutlu yarışta ben de varım; MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanlığına adayım. Bu vesileyle geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan, aynı yönetimde, birlikte görev yaptığımız mevcut ilçe başkanımız Sertaç Alkaya`ya, görevi boyunca verdiği emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.


“BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR”


Kongrelerin demokrasinin vazgeçilmezlerinden olduğuna değinen  ve Kongre süreçlerinin bir bayrak yarışı olduğunu belirten MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Adayı  Fatih İşçan “Bu süreç kendisinde vurguladığı gibi bir bayrak yarışı; bizler de bayrağı yere düşürmeden, kirletmeden, lekelemeden taşımaya yeminli neferleriz; son tahlilde hepimizin nihai ülküsü bir, gayreti bir, bayrağı hak ettiği göndere çekmek noktasında  tarafı birdir. Şu dakikadan, 7 Aralık günü sandıklar kapanana, delegelerin oy verme işlemi noktalanana kadar, kendisiyle de bundan sonra aday olacak diğer arkadaşlarımla da hizmette rakibiz. Ancak; sandıklar açılıp da, sonuç ilan edildiği andan itibaren, kazana kim olursa olsun, Milliyetçi Hareket Partimizin hak etmiş olduğu TEK BAŞINA İKTİDAR yolundaki mücadelemizi ayrılıksız -gayrılıksız   yine hep birlikte omuz omuza vereceğiz.” Dedi.