UYAN’DAN CEM VAKFI İFTARI

UYAN’DAN CEM VAKFI İFTARI

Yayınlama: 07.11.2014
221
A+
A-

 

UYAN’DAN CEM VAKFI İFTARI

 

Cem Vakfı Marmaraereğlisi Şubesi tarafından Muharrem Ayı nedeniyle iftar düzenlendi. Belediye Başkanı İbrahim Uyan tarafından verilen iftar yemeğine çok sayıda Cem Vakfı üyesinin yanı sıra belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de katıldı.


 

Cem Vakfı üyelerinin yoğun bir katılımın gerçekleştiği iftar yemeğine Belediye Başkanı Uyan’ın yanı sıra başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de  katıldı. Cem Vakfı Marmaraereğlisi Şube Başkanı ve aynı zamanda Belediye Meclis Üyeli Hıdır Şanlı, “Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Uyan’a katkılarından dolayı teşekkür ederim. Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz birlikte iftar yemeğimize katılan Alevi Dedelerimize de ayrıca teşekkür ederim” dedi.


 

Marmarareğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ise birlikte çalışıp birlikte üretmenin ve aynı sofrada ekmeği bölüşmenin Türk milletinin geleneklerinde olduğunu ifade ederek, “Bizler her zaman olduğu gibi her kesimden insanımızla Marmaraereğlisi’nde kol kola hizmet verdik. Bundan sonra da bu durum değişmeyecektir. Bizden sonra gelen kuşaklara da bu anlayışı aktarmaya çalışıyoruz. Hizmetlerimiz de sizlerin desteği ile devam edecek” diye konuştu.

 

Cem Vakfı tarafından verilen iftar yemeği yapılan duaların ardından sona erdi