Çöp Poşetli Eyleme, Çoraplı Misilleme

Çöp Poşetli Eyleme, Çoraplı Misilleme

Yayınlama: 13.08.2015
256
A+
A-

 

Çöp Poşetli Eyleme, Çoraplı Misilleme

 

Geçtiğimiz yaz aylarında Süleymanpaşa ilçesi Altınova mahallesinde gerçekleştirilen alt yapı çalışmaları nedeniyle mahalle sakinleri toz ve çamur deryası içerisinde kalmıştı.


Mahallilerin yoğun yol şikayetleri üzerine AK Parti Süleymanpaşa ilçe başkanlığı mahalle sakinlerini de organize ederek, Altınova mahallesi Ünyeliler pastanesi önünde çamurlu yolda eylem gerçekleştirdi. Çamurlu yolda ayaklarına çöp poşeti giyen AK Partili yöneticiler ve mahalleliler Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı eleştiri yağmuruna tutmuş ve çamur içerisinde ki sokakta  yürüyüş düzenlemişlerdi.

 

 


MİSİLLEME HAYRABOLUDAN GELDİ


AK Parti Süleymanpaşa ilçe başkanlığının düzenlemiş olduğu eylem hafızalardan silinmezken, eyleme bir misilleme ise Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu'ndan geldi. Hayrabolu ilçe merkezinde gerçekleşen alt yapı çalışmalarının bir kısmının bitmesinin ardından asfalt çalışmaları ise hız kazandı. Belediye önünde ki kavşağın asfalt yapım işini bitiren Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu Ayçiçeği festivali kortejinde ayakkabılarını çıkartarak çorapları ile bütün yolu yürüdü.