Damdan Atladı Ama, Altta Kalanlar …

Damdan Atladı Ama, Altta Kalanlar …

Yayınlama: 25.05.2015
175
A+
A-

 

Damdan Atladı Ama, Altta Kalanlar …

 

Süleymanpaşa ilçesi Aydoğdu mahallesinde 3 katlı binanın çatısından atlayan N.K, şans eseri aşağıda oturan iki kişinin üzerine düştü. Çatıdan N.K hiçbir şey olmamış gibi ayağa kalktı, altta kalan yaşlı çift ağır yaralandı.


 

İddiaya göre, Kanser hastası olduğu ileri sürülen 51 yaşındaki N.K,  girdiği bunalım sonucu bir binanın 3. Katına çıktı. N.K’ın çatıya çıktığını gören komşuları yaşlı çift, N.Ş ve H.Ş bir süre atlamaması için ikna etmeye çalıştılar. Bu sırada çevredekiler durumu polis, İtfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdiler. Bütün ikna çabalarına rağmen N.K kararlı bir şekilde kendisini 3. Kattan boşluğa bıraktı.

 


YAŞLI ÇİFTİN ÜZERİNE DÜŞTÜ

 


Yerde N.K’i atlamaması için bulunan yaşlı çift, N.Ş ve H.Ş kaçmaya çalışsalar da N.K hızla üzerlerine düştü. Yukardan atlayan N.K İntihar girişiminden yara almadan kurtulurken, üzerlerine düştüğü N.Ş’in bel kemiği kırıldı, H.Ş’in ise kaburgalarında kırıklar oluştuğu öğrenildi. Yaralanan yaşlı karı koca ambulansla Tekirdağ devlet hastanesinde tedavi altına alındı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

 

Çatıdan Atlayan Kişi Hastaneye Ayakta Giriş Yaptı

 

 

Üzerine Düştüğü Yaşlı Çift İse Ambulans İle Sedye'de Hastaneye Getirildi