Su Doldurmak Yerine İzmarit Attılar

Su Doldurmak Yerine İzmarit Attılar

Yayınlama: 03.11.2014
308
A+
A-

 

Su Doldurmak Yerine İzmarit Attılar


Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesinin veteriner işleri müdürlüğünün beğenilen projesi olan Sokak hayvanlarının su içme kapları Süleymanpaşalı vatandaşlardan bazıları tarafından izmaritle dolduruldu.


 

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçe Belediye Başkanlığına bağlı veteriner işleri müdürlüğü tarafından beğenilerek karşılanan projeye bazı vatandaşlar tarafından sigara küllüğüne çevrildi. Sosyal Medya’da paylaşılan fotoğraf üzerine bir çok vatandaş tepki gösterdi. Sokak hayvanlarının su içmeleri için sokaklara konulan bu kaplara vatandaşların su koyması beklenirken bazı vatandaşlar bu kapları  sigara küllüğüne çevirdiler.

 

“SADECE BELEDİYENİN YAPMASI İLE OLMUYOR”


 

Süleymanpaşa Belediyesinin sosyal belediyecilik manasında yaptığı ciddi projelerden birisi olan su kaplarının sigara küllüğüne çevrilmesi duyarlı vatandaşlar tarafından tepki ile karşılandı. Sosyal medya üzerinden paylaşılan fotoğrafa bir vatandaş yorum yaparak “ Sadece Belediyenin hizmet yapması ile olmuyor, birde bu hizmetlere saygı duyup vatandaşlar ile birlikte yönetime ortak olmak lazım. Bu proje kapsamında su kaplarına su koyulması gerekirken sigara atmak saygısızlıktır.” Diyerek tepki gösterdi.