Süleymanpaşa Belediyesi engelli vatandaşları Edirne’ye götürdü

Süleymanpaşa Belediyesi engelli vatandaşları Edirne’ye götürdü

Yayınlama: 12.07.2014
207
A+
A-

 

Süleymanpaşa Belediyesi engelli vatandaşları Edirne’ye götürdü


Süleymanpaşa Belediyesi, kültür gezileri kapsamında düzenlediği Edirne gezilerinde 11 Temmuz Cuma günü Süleymanpaşalı engelli vatandaşları misafir etti.


 

 

Süleymanpaşa Belediyesi aracı ile Edirne’ye giden engelli vatandaşlarımızı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat uğurlamaya geldi. Başkan Eşkinat, engelli vatandaşlarımızın da her Süleymanpaşalı vatandaşın yararlandığı imkanlardan yararlanması gerektiğini belirterek yaptığı konuşmada; “Herkesten önce engelli vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Engelli dostu bir belediye kurma hayaliyle bu koltuğa oturdum. Seçim döneminde söylemiştim tekrardan hatırlatıyorum. Süleymanpaşa engelli dostu bir şehir olacak. Süleymanpaşa'da tüm engelleri kaldırmaya söz veriyorum.” İfadelerini kullandı.


Başkan Eşkinat ile yolculuk öncesi hatıra fotoğrafı çektiren engelli vatandaşlarımız Edirne Gezisi için yola çıkarken Edirne’de II.Beyazıt Külliyesi (Sağlık Müzesi), Selimiye Camisi, Eski Cami (Ulu Cami) ve Üç Şerefeli Cami, serbest zaman ve Arasta çarşısının gezilmesinin ardından hep birlikte iftar yapılması ve teravih namazı sonrası Süleymanpaşa’ya geri dönecek.