İŞTE ÇOK MERAK EDİLEN O OLAY

İŞTE ÇOK MERAK EDİLEN O OLAY

Yayınlama: 03.08.2015
242
A+
A-

 

İŞTE ÇOK MERAK EDİLEN O OLAY

 

Tekirdağ’da düzenlenecek olan Fanta festivali ile alakalı Başkanlar sosyal medyadan açıklamalarda bulundular.


Geçtiğimiz gün bir çok medya gurubunda ve sosyal medya da üzerinden Süleymanpaşa Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesinin Fanta konserinin iptal etmesi yönünde yazılar çıkmıştı. Bu açıklamalar üzerine iddiaya göre Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sosyal medyasından Fanta şirketinin bu konuda uyarıldığı belirtildi. Konserle hiçbir alakaları olmadığını belirten bir diğer isim  ise Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat oldu.


EŞKİNAT : ‘’ GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ ’’


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat kendisine Sosyal medya yoluyla ulaşan takipçilerine ‘’Konserle bir ilgimiz yok. Birileri algı yaratmaya çalışıyor, İspata davet ediyoruz ses yok ama unutmasınlar ki Güneş Balçıkla Sıvanmaz. Konser ile ne benim nede belediyemizin hiçbir alakası yoktur’’ açıklamalarında bulundu. Edinilen bilgiye göre Tekirdağ sahilinde gerçekleşecek olan festival için firmanın Tekirdağ Valiliğine başvuruda bulunduğu ve olumlu cevap aldığı öğrenildi.

 

 

 


TARİHİ BİNAYA TERÖRÜ LANETLEME YAZISI


Öte yandan Süleymanpaşa Belediyesi son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle Tarihi binaya ‘’ Acımız büyük Ülkemizin, Birliğine, Kardeşliğine uzanan eller kırılsın. Terörü Lanetliyoruz’’ yazılı pankart asıldı.