ÖĞRENCİLERE KAHVALTI TEŞVİĞİ

ÖĞRENCİLERE KAHVALTI TEŞVİĞİ

Yayınlama: 26.09.2014
313
A+
A-

 

ÖĞRENCİLERE KAHVALTI TEŞVİĞİ

 

Süleymanpaşa Kaymakamlığı tarafından okullarda düzenlenen, çorba ve elma dağıtım programı bu gün Aydoğdu İlkokulunda başladı.

 


Aydoğdu İlköğretim okulunda düzenlen törene, Süleymanpaşa İlçe Kaymakamı Kamil Kıcıroğlu, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut Akdağ, İlçe müdürleri, Okul müdür ve öğretmenleri ile veli ve öğrenciler katıldı. Öğrenciler sabah derslere girmeden önce çorba kuyruğuna girerek çorbalarım aldılar.Öğrenciler kahvaltılarını ettikten sonra da göreve katılanlar tarafından kendilerine ikram edilen elmaları yediler.


 

“SAĞLAM KAFA, SAĞLAM VÜCUTDA OLUR”


 

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi Aydoğdu İlköğretim okulunda başlatılan yeni uygulama ile, öğrenciler ve veliler gerçekleştirilen etkinlikten memnun kaldılar. Halk Sağlı Müdürü Dr. Mahmut Akdağ yaptığı konuşmada, “Sağlam kafa, sağlam vücutta olur. Her sabah okula gelirken mutlaka kahvaltınızı yapın” diyerek öğrencilere tavsiyede bulundu.


 

 Aydoğdu ilkokulunda gerçekleşen etkinlikte kahvaltılarını eden ve elmalarını yiyen öğrenciler etkinliğin son bulmasının ardından sınıflarına dağılarak derse girdiler.