AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığından Tanışma Toplantısı

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığından Tanışma Toplantısı

Yayınlama: 26.11.2014
288
A+
A-

 

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığından Tanışma Toplantısı

 

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı gerçekleştirdiği kongrenin ardından basın mensupları ile tanışma toplantısı gerçekleştirdi.


Süleymanpaşa ilçesi Hürriyet mahallesinde Altınbaşak Unlu Mamullerinde gerçekleşen basınla tanışma toplantısına AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı Yürütme Kurulu katıldı. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Süleymanpaşa İlçe Başkanı Cüneyt Yüksel Katılan Basın mensuplarına teşekkür ederek kendisini ve Yürütme kurulu üyelerini basın mensuplarına tanıttı.


“YAPICI MUHALEFET OLACAĞIZ”


Geçtiğimiz günlerde kongresini tamamlayarak yeni yönetim kurulunu oluşturan İlçe Başkanı Cüneyt Yüksel yönetim kurulu ve yapacakları hakkında bilgilendirmede bulundu. YÜKSEL “Elbette ki Süleymanpaşa ilçemizde ki görevimiz muhalefet yapmaktır fakat her zaman söylediğimiz gibi insan odaklı bir siyaset yolu izleyip Süleymanpaşa da yaşayan vatandaşlarımız için en iyisini isteyeceğiz. Bu nedenle Belediyenin yapmış olduğu her projeyi eleştirerek değil daha çok yapıcı eleştiriler yaparak muhalefet edeceğiz” dedi.