Aden Öğretmenleri Birinciliği Kutladı

Aden Öğretmenleri Birinciliği Kutladı

Yayınlama: 17.02.2015
398
A+
A-

 

Aden Öğretmenleri Birinciliği Kutladı

 

1. TEOG Sınavında 87.30 puan ortalamasıyla birinci olan ADEN ORTAOKULU öğretmenleri ve Yöneticileir birinciliği pasta keserek kutladı.


Konu hakkında açıklama yapan Aden Ortaokulu Okul Koordinatörü Emrah Yalçıntaş;   "Bizim çok sevindiğimiz bir sonuç oldu malum dershaneden dönüştük ve fiziki yapı olarak da eksikliklerimiz vardı ancak kurduğumuz çok iyi kadro ve sistemizin sonuclarını aldığımızı görmek hem öğretmenlerimizi hemde bizleri çok mutlu etti. Hedefimiz bu başarıyı korumak ve arttırmaktır. Zümre başkanlarımızla yaptığımız toplantılardatek hedefimizin her öğrencimizin en iyi sonuçları elde etmesi için çalışıyoruz." dedi.


''SADECE BİR KAÇ BAŞARILI ÖĞRENCİ İLE REKLAMA KARŞIYIZ''


Birkaç öğrenci ile reklama karşı olduklarını belirten ve hedeflerinin tüm öğrencileri ile başarılar yakalamak istediklerini belirten YALÇINTAŞ "Bizim bir kaç öğrenciyi alarak birinciler bizden çıkıyor gibi bir reklam amacımız yok bizim için her öğrencimizin aldığı sonuç bizim için önemli her öğrencinin kapasitesini sonuna kadar kullandırmak önemli biz bu amaçla çalışıyoruz ve bizim sistemimize ayak uyduran bütün öğrencilerimizle başarıya ulaşıyoruz." diyerek sözlerini noktaladı.