TEKİRDAĞ SPOR’A DESTEK ZAMANI

TEKİRDAĞ SPOR’A DESTEK ZAMANI

Yayınlama: 11.07.2015
291
A+
A-

TEKİRDAĞ SPOR'A DESTEK ZAMANI

 

Geçtiğimiz sezon 3. lige yükselen Tekirdağ spor, çekilen kurada 3. grupta yer alırken klup başkanı Mustafa Aydoğu iç ve dış transferler sona yaklaştıklarını ve kulubün her zamankinden daha fazla maddi ve manevi desteğe ihtiyacı olduğunu belirtti. İç trasfer kapsamında gol kralı Birol Öztrük klup yöneticilerininde katıldığı törende imzasını attı.


Birol, resmi sözleşmeyi imzaladıktan sonra Başkan Mustafa AYDOĞDU' nun elini öptü. Birol yeni sezonda yuvada kaldığı için çok mutlu olduğunu, Yine Krallığını devam ettireceğini ve bu sene şampiyonluğun geleceğini belirterek şu sözleri ilave etti "Hem hoca futbolcu arkadaşlarım hemde yönetimle ve özellikle başkanımız sn: Mustafa Aydoğdu ile müthiş bir uyum içindeyiz . Başkanımıza güvenimiz tam ona inanıyoruz ve oda bize ne dediyse bugüne kadar hep yaptı . Bu yönetimsel sebeplerden dolayı ve muhteşem taraftarımız için Birçok teklif olmasına rağmen Tekirdağspor' u yani yuvamı seçtim " dediİmza töreninin ardından konuşan Kulüp Başkanı Mustafa Aydoğdu;Birol ÖZTÜRK ile sözleşme tazeledikleri için mutlu olduklarını diğer iç transferlerimiz de bizim için oldukça önemli dedi. Aydoğdu klubün önceki yıllara nazaran daha çok taraftar desteği yanında ilimizin ileri gelenlerinden ve herkesten maddi ve manevi destek beklediklerini ifade etti. Aydoğdu; Tekirdağ spor'un tesis, lojistik ve diğer harcamaları profosyonel olması sebebi ile daha da arttı. Bu konuda şehirde söz sahibi olanların desteklerini bizden esirgememesini diliyorum dedi. Öte yandan yuvada kalan Taygun ise duygularını şöyle dile getirdi." iyi bir ekibimiz var takviyelerle bu senede başarılı olacağımızdan şüphem yok ! Alt yapıdan başlayıp profesyonele kadar sarı siyahlı forma ile geldik ve başımızda böle bir başkan varken hiç bir yerede gitmeye niyetim yok ! Taraftarımızada bizlere bugüne kadar verdiği destek için sonsuz teşekkür ederim dedi.

 

TEKİRDAĞ SPORUN İÇ TRANSFERLERİ ŞÖYLE OLDU

 

Orhan KÜÇÜKERTUĞRUL  SAĞ KANAT

Volkansel YALÇIN  STOPER

 Tayfun Sabri GÜMÜŞOĞLU  SOL BEK

Birol ÖZTÜRK  FORVET

Uğur KAPUSUZ  ORTA SAHA

Emirhan KÜRE  ORTA SAHA

Taygun VURGUN  ORTA SAHA

Orhan KÜÇÜKERTUĞRUL, Volkansel YALÇIN ve Tayfun Sabri GÜMÜŞOĞLU yuvada kaldıkları için mutlu olduklarını ve takviyelerle birlikte yeni sezonda Play-Off oynayacaklarından emin olduklarını belirttiler.

Tekirdağ'a gecen kısa zamanda adapte olup bu büyük camia nin bir ferdi olduğu için tüm tekirdağlılara selamlarını yollayan takımın abisi Orhan; "Yeni sezonla ilgili kimsenin şüphesi olmasın gerekeni yapıcaz" dedi


DIŞ TRANSFERLER İSE

 

MALTEPESPOR DAN uzun yıllar ptt 1. ligde oynamış TECRÜBELİ STOPER      FUAT ARSLAN


ARAKLISPOR DAN KARADENİZ DE TÜM TAKIMLARIN PEŞİNDE OLDUĞU GENÇ YETENEK FORVET   MEHMET KÜÇÜKDURMUŞ


ÇORLUSPOR DAN  GENÇ  SOL KANAT   OYUNCUSU  ÖMER  FARUK 


RESMİ İMZALAR ATILDI.