TARİH TEKERRÜR MÜ ? EDİYOR

TARİH TEKERRÜR MÜ ? EDİYOR

Yayınlama: 09.05.2014
362
A+
A-

 

TARİH TEKERRÜR MÜ ? EDİYOR



Tekirdağ’da kısa süre önce gerçekleşen yerel seçimler sonucunda siyasi olan  bir isim, yetki dağılımlarının yapılmasının ardından iş takipçiliği yapmaya başladığı iddia edildi. Başkandan habersiz ele geçirdiği bir ihale şartnamesi ile, İstanbul ve Çorlu’da kendisine yakın işadamları ile pazarlık gerçekleştirdiği ileri sürüldü



BAŞKANIN MASASINDA ŞARTNAMEYİ HABERSİZ ALMIŞ



Tekirdağ dışından bazı firmalara göz kırpan bu ismin, firmalara başkanın masasından habersiz aldığı  iddia edilen şartnameyi göstererek pazarlık yaptığı ve firmanın ihaleyi alması halinde pay talep edeceği öne sürüldü.



PARTİDE HUZURSUZLUK YARATTI


Bu kişinin bahsi geçen girişimleri partisi içerisinde rahatsızlık yaratığı gelen bilgiler arasında. Çiçeği burnunda siyasetçi 40 günlük olmasına rağmen bu siyasetçinin hızlı iş takipçiliği partisinde rahatsızlık yarattı. Partililer, iş takipçiliği yapan bu isme uyarılarda bulundu.  Durumdan şikayetçi olan bir partili, “Adam 40 günlük siyasetçi yaptığına bak” dedi.



Yasa gereği İhale’yi düzenleyen Kurum’un şartnameyi muhatapları dışında hiç kimseye vermemesi ve oldukça gizlilik içerisinde yürütülmesi gerektiği öğrenildi.