SGK Müdürü ALAN’dan Merkezlere Ziyaret

SGK Müdürü ALAN’dan Merkezlere Ziyaret

Yayınlama: 15.04.2014
314
A+
A-

 

 

SGK Müdürü ALAN’dan Merkezlere Ziyaret

 

 

 

Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdürü Fatma Derya Alan, merkez müdürlüklerini ziyaret etti.


 

İl Müdürlüğü görevine başlayan Fatma Derya Alan, Çorlu, Çerkezköy, Hayrabolu, Malkara ve Şarköy Sosyal Güvenlik Merkezlerini (SGM) ziyaret ederek personelle tanıştı.Ziyarette merkez müdürlerini makamında ziyaret edip daha sonra personellerle tanışan İl Müdürü Derya Alan, personelin çalışmaları, iş ve işlemleri hakkında bilgi aldı.


 

Ziyarette konuşan İl Müdürü Derya Alan, yerinden yönetim anlayışıyla İl Müdürlüklerin Sosyal Güvenlik Merkezleri olarak örgütlendiğini belirterek, ‘’ En iyi şekilde hizmet verebilmek için gayretli ve disiplinli çalışmanızı istiyor, bu konuda gayretli özveri göstereceğinize inanıyorum. Merkez Müdürlüklerimizden hizmet alan vatandaşlarımızı güler yüzle karşılayıp iş ve işlemlerini hızlı yapmanız ve çözüm odaklı çalışmanız önceliğimizdir’’ dedi.


 

Personelin isteklerini dinleyen Derya Alan, olumlu ve kurumumuzun işleyişine katkı sağlayan dilek ve önerileri her zaman desteklediğini belirterek, birim amirleri ve personelle hep birlikte ekip olmanın bilinci ile iş barışı ve uyumu içerisinde çalışacaklarını kaydetti. Ziyaretlerde memnuniyetlerini ifade eden merkez müdürleri ve personeller ise, birlikte çalışacak ve hizmet verecek olmaktan dolayı memnun olduklarını dile getirdi.


Ardından yapımı hızla devam eden Çorlu Sosyal Güvenlik Merkezi hizmet binası inşaatı ile yapımı planlanan Malkara ve Hayrabolu Sosyal Güvenlik Merkezi Hizmet binası arazisinde incelemelerde bulunan İl Müdürü Alan, gelinen durumla ilgili olarak ilgililerden bilgi aldı.