SÜLEYMANPAŞA’NIN İLK SAHİBİ OLDU

SÜLEYMANPAŞA’NIN İLK SAHİBİ OLDU

Yayınlama: 01.01.1970
194
A+
A-

 

SÜLEYMANPAŞA'NIN İLK SAHİBİ OLDU

 

 

Ülke genelinde yapılan 2014 Mahali İdareler seçiminde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak ilk kez girerken, Merkez ilçe Süleynmanpaşa'nın ilk Belediye Başkanı CHP'li Ekrem Eşkinat oldu.CHP’ni n Tekirdağ zaferi ile birlikte Süleymanpaşa Belediye Başkanı unvanına kavuşan Ekrem Eşkinat, dün akşam seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Tekirdağlı vatandaşlarla buluştu.

Burada açıklama yapan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat," Süleymanpaşa halkının özgür iradesi ile belediye başkanı seçildim.

 

coşkulu bir kalabalığa hitaben yaptığı konuşmasında Süleymanpaşa halkının gücünü gösterdiğini belirterek, “Kazanmak için yola çıkmıştık. Bu yolda hedeflerimiz doğrultusunda yürüdük ve kazandık. Süleymanpaşa Belediyesi’nin ilk belediye başkanı ben oldum. Üstelik de büyükşehir belediye başkanı benim partimden.  İnanınki Süleymanpaşa 5 yıl içinde değişimi yakalayacak ve hak ettiği yere gelecek.  Vaatlerimizi herkes biliyor. İnanıyorumki vaatlerimizin hepsini 5 yıl içinde yerine getireceğiz.  Halkın gücü ortaya çıktı. Süleymanpaşalı’nın gücü beni başkan yaptı.” İfadelerini kullandı.