POLİS ‘O ANNEYİ’ YAKALADI

POLİS ‘O ANNEYİ’ YAKALADI

Yayınlama: 25.11.2014
191
A+
A-

 

POLİS ‘O ANNEYİ’ YAKALADI

 

Kapaklı İsmetpaşa Mahallesi’nde çöp konteynırına atılmış bir şekilde ölü bulunan bebeğin annesi N.K. (33), Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin 9 saatlik başarılı bir operasyonu sonucunda yakalayarak gözaltına aldı. N.K., yapılan ilk sorgusunun ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.


ABLASININ EVİNDE GÖZALTINA ALINDI


Araştırma derinleştiren ekipler hastaneler, sağlık birimleri ile çevrede yaptıkları incelemelerin ardından şahsın, Edirne’den ablasının yanına ziyarete gelen N.K. olduğunu tespit ettiler. Asayiş Büro Amirliği ekipleri Emlak Konutları’nda ki bir siteye girerek şahsı misafir olarak geldiği ablasının evinde yakalayarak gözaltına aldı.


CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ


Aynı günün akşamı saat 23.30’da bulunduğu ablasının evinde yakalanan N.K., İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirilerek ilk ifadesi alındı. N.K., alınan ilk ifadesinin ardından mahkemeye çıkarıldı. N.K., mahkemede yapılan sorgulamasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.


KONTEYNERİN İÇİNDE BULUNMUŞTU


Kapaklı İsmetpaşa Mahallesi’nde Pazar günü saat 14.00’da karton toplayan bir kişi çöp konteyneri içerisinde küçük bir halı parçasına sarılı vaziyette hareketsiz şekilde bir bebekle karşılaşmıştı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri erkek bebeğin öldüğünü belirlemişti. Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı’nın yaptığı incelemenin ardından bebeğin cansız bedeni, Kapaklı Belediyesi’ne ait cenaze aracı ile Çerkezköy Devlet Hastanesi morguna ardından Adli Tıp Kurumu’na gönderilmişti.