AYGUN ” Söz Verdik Yapacağız”

AYGUN ” Söz Verdik Yapacağız”

Yayınlama: 07.05.2015
205
A+
A-

 

AYGUN '' Söz Verdik Yapacağız''

 

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi İlhami Özcan Aygun seçim çalışmaları kapsamında vatandaşların sorunlarını dinleyerek Cumhuriyet Halk Partisinin yayınladığı seçim bildirgesi hakkında bilgiler verdi.


Çiftçi bir aileden gelen ve halen çiftçilik ile uğraşan Ziraat Yüksek Mühendisi CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı İlhami Özcan Aygun 7 haziran genel seçimleri için hızını kesmeden çalışmalarına ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Hemen hemen her gün bir ilçede vatandaşlar ile bir araya gelen CHP Milletvekili Adayı İ. Özcan Aygun geçtiğimiz günlerde yayınlanan CHP'nin seçim bildirgesi ile ilgili vatandaşlara bilgiler verdi. Tekirdağ genelinin çiftçilik ile uğraşan bir kesim olduğunun altını çizen Ziraat Yüksek Mühendisi CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı İlhami Özcan Aygun '' 8 Haziran günü Türkiye uyanacak ve çiftçi dostu bir iktidar ile tanışacak, genel merkezimizin yayınladığı seçim bildirgesinde de olduğu gibi vatandaşın yanında olan bir iktidara uyanacak. Emeklisi, Asgari Ücretlisi ve Çiftçisi ile her kesimi destekleyen bir Türkiye için vatandaşlarımız bizleri destekleyecekler inşallah.'' dedi.


SÖZ VERDİK 1,5 TL OLACAK


Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Ziraat Yüksek Mühendisi İlhami Özcan Aygun seçim bildirgesinde belirtilen ''Çiftçiye Mazot 1,5 TL Olacak'' sözünü yerine getireceklerinin altını çizerek '' Geçtiğimiz günlerde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu Seçim beyannamemizi yayınladı ve kendisi noter huzurunda söz verdi. Çiftçiye Mazot 1,5 TL olacak söz verdik ve yapacağız.'' dedi.