ÖZGÜL ‘Oyunuzu Ne Mutlu Türk’üm Diyenlere Verin’

ÖZGÜL ‘Oyunuzu Ne Mutlu Türk’üm Diyenlere Verin’

Yayınlama: 04.06.2015
246
A+
A-

 

ÖZGÜL ‘Oyunuzu Ne Mutlu Türk'üm Diyenlere Verin’

 

MHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Hakan Özgül, Hürriyet Mahallesi’nde seçmenlere seslendi.


‘BÖLÜNMEYE İZİN VERMEYECEĞİZ’


Kahvehanedeki kalabalığa MHP’nin seçim vaatlerini anlatan MHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Hakan Özgül, “Allah nasip eder ise MHP’yi tercih ederseniz sizlere layık olacak bir ekip. Bizler seçimden secime göreceğiniz kişiler olmayacağız. Bizler sizlerin yanında olacağız. 2002’den beri ülkemizi tek parti yönetiyor. İlk dört yılda bizi çıraklar yöneltti daha sonra kalfalık yaptılar ustalık döneminde bizi bölmek için çalıştılar. Biz bölünmeye izin vermeyeceğiz” dedi.

 

 


‘13 YILIMIZ GİTTİ’


MHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Hakan Özgül, “Türkiye Cumhuriyeti’nin hangi komsusu ile arası iyi. Artık ülkemizde 36 etnik grup tartışılıyor. Hani isçinin hani üretenin yanındaydın. Bu oyuna son deme zamanı artık geldi. Bu oyuna son diyecek parti MHP’dir. Hukukun olmadığı yerde adalet olmaz. 13 yılımız gitti, heba oldu. Lütfen MHP’yi sahiplenin. Projelerimizin altı dolu. Bunları seçim beyannamemizde bildirdik” diye konuştu.

 

 

 


‘HERKESE KAPIMIZ AÇIK’


AK Parti Adayı Mustafa Yel’e de cevap veren Özgül, “Tekirdağ’da ilginç bir polemik var. Geldikleri gibi giderler yazısından rahatsız oluyorlar. Bizim herkese kapımız açık biz ötekileştirmeyiz. Biz bütünleştiririz. 8 hazirandan sonra bu ülkede çok şey değişecek. Lütfen MHP’yi sahiplenin. Kamuda çalışan geçici isçiler 4C’liler kadroya alınacak. Söz veriyoruz. Emeklilere iki defa yılda ikramiye verilecek. Güveni tesis edeceğiz. Bunu yapacak olan tek siyasi parti MHP’dir” dedi.

 

 

 


‘NE MUTLU TÜRKÜM DİYENLERİ SEÇİN’


Son düzlüğe girildiğini kaydeden Özgül, “Bize destek olun bize destek verin. En düşük emekli maaşı bin 400 lira olacak. Çiftçiden ÖTV ve KDV alınmayacak. Çiftçi ucuz mazot kullanacak. Esnafımızı hilal kartla kalkındıracağız. AVM düzenlemesi yapılacak. Bunları karşılarında kim varsa el koydu. O TMSF varya o, Yatırımcı yatırımını rahatça yapacak. Bu da MHP iktidarı ile olacak. Yeterli bize inanın ve güvenin. Bu ülkede Ne Mutlu Türküm diyenleri secin” şeklinde konuştu.