Yazlık Evleri Soyan Üç Zanlı Tutuklandı

Yazlık Evleri Soyan Üç Zanlı Tutuklandı

Yayınlama: 27.01.2015
202
A+
A-

 

Yazlık Evleri Soyan Üç Zanlı Tutuklandı

 

Tekirdağ’da 20 ayrı adresten hırsızlık yaptıkları tespit edilen 3 zanlı son işlerinde güvenlik kamerasına yakalanınca yakayı ele verdi. Zanlıların girdikleri restoranın duvarında asılı LCD Televizyonu yerinden sökerek  götürmeleri güvelik kameralarına yansıdı.

 

İddiaya göre, son olarak Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Barbaros Mahallesi’nde bir restorana girerek LCD TV ve alkollü içecekleri çalan T.T, A.B ve B.G güvenlik kamerasına yakalandı. Kumağ jandarma ekipleri gözaltına aldığı zanlılarla ilgili yaptığı araştırmada, daha öncede birçok hırsızlık olayına karıştıklarını tespit etti.

 

ÇATAL BIÇAK TAKIMI BİLE ÇALMIŞLAR

 

Zanlılar aralarında restoran ve Kumbağ, Altınova, Barbaros mahallelerinde bulunan yazlık evlerden, buzdolabı, çamaşırmakinesi ankastre fırın ve çatal bıçak takımından oluşan elektrikli ev aletlerini çaldıkları, daha sonra bu eşyaları, ikinci el eşya alım satımı yapan bir dükkâna sattıkları tespit edildi. Şahıslar son girdikleri restorandaki hırsızlık anları güvenlik kameralarına yansıdı.  İkinci el eşya satan dükana satılan eşyaları geri alan Kumbağ jandarma ekipleri eşyalarını sahibine teslim etti. Jandarmadaki işlemlerisonrası adliyeye sevk edilen şüpheliler, T. T, A.B ve B. G, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.