Kiraz Festivali İcra Komitesi ilk toplantısını gerçekleştirdi

Kiraz Festivali İcra Komitesi ilk toplantısını gerçekleştirdi

Yayınlama: 30.04.2014
165
A+
A-

Kiraz Festivali İcra Komitesi ilk toplantısını gerçekleştirdi

 

5-8 Haziran 2014 tarihleri arasında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenecek Kiraz Festivali ile ilgili yapılacak çalışmaları belirlemek üzere Kiraz festivali İcra Komitesi ilk toplantısını gerçekleştirdi.


Tekirdağ Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik’in başkanlık yaptığı toplantıya Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Süleymanpaşpa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral katılırken, Süleymanpaşa Belediye Meclisi Kültür Komisyonu üyeleri,  geçtiğimiz yıl festival organizasyonunu gerçekleştiren icra komitesi ekibi ile festival organizasyonunda görev alacak kurum ve dernek müdürleri de katıldı.


Açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı Meclis üyeleri tarafından oluşturulan Kültür Komisyonu ve Belediye Başkanlığı Müdürlüklerinden oluşan Festival Teknik Komitesi ile Bütçe Komisyonu belirlenerek oluşturulan komisyonlara yetki verildi.


Festival Genel Programını belirleme çalışmalarının yapıldığı toplantıda taslak program oluşturulurken taslak program oy çokluğu ile kabul edildi. Ancak 50. Kiraz Festivali Programı’nın netleşmesi ve görev alacak kurumların belirlenmesi bir sonraki toplantıya bırakıldı.


Dilek ve önerilerin sunulması ile devam eden toplantı komisyonların gerekli çalışmaları yapması için bir sonraki toplantıyı ileri bir tarihe erteledi.