YENİ İLÇELERE KAYMAKAMLAR ATANDI

YENİ İLÇELERE KAYMAKAMLAR ATANDI

Yayınlama: 20.07.2013
385
A+
A-

 

SÜLEYMANPAŞA VE ERGENE İLÇELERİNE KAYMAKAM ATANDI

 

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanan kararnameye göre Tekirdağ’da bazı vali yardımcıları ve kaymakamların yeri değişti, Tekirdağ'ın büyükşehir olması ile birlikte yeni açılan 3 yeni ilçeye de kaymakam ataması yapıldı.


İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan kaymakamlar kararnamesi, Cumhurbaşkanı  Abdullah Gül tarafından onaylandı. Kararnameye  göre Tekirdağ Vali Yardımcısı Halil İbrahim Acır, Bilecik Vali Yardımcılığına, vali yardımcısı Bekir Sıtkı Kocakundakçı ise Denizli Vali Yardımcılığı görevine atandı. Tekirdağ Valiliği Yardımcılığına ise Kocaeli Vali Yardımcısı Dağıstan Kılıçaslan ve Eskişehir Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu atandı.


Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan Mersin vali yardımcılığına yerine ise Gebze Kaymakamı Metin Kubilay’ın ataması gerçekleşti.


Marmara Ereğlisi ilçesine Söğütlü Kaymakamı Adil Karataş atandı. Marmara Ereğlisi Kaymakamı İrfan Demiröz ise Payas'a atandı.

 

Yeni Kurulan İlçelerin Kaymakamları Belli Oldu

 

Yeni kurulan 3 ilçeye de atama gerçekleşti. Buna göre Merkez Süleymanpaşa ilçesine Mezitli Kaymakamı Kamil Kıçıroğlu, Kapaklı’ya Abana Kaymakamı Aslı Aynaoğlu, Ergene’ye ise Borçka Kaymakamı Fatih Kızıltoprak atandı.

 

SÜLEYMANPAŞA KAYMAKAMI KAMİL KICIROĞLU KİMDİR?

 

Kamil Kıcıroğlu, 08.02.1966 tarihinde Kütahya-Gediz’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gediz’de tamamladıktan sonra 1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. TRT’ye muhabir adayı olarak girdi. Bu arada İçişleri Bakanlığı’nın açtığı sınavları kazanarak Malatya Kaymakam Adayı olarak 1988 yılında göreve başladı. 1991 yılında asıl kaymakam olarak kura çekti ve Niğde-Çiftlik’te kurucu kaymakam olarak görev yaptı. (1991-1993) Bundan sonra sırasıyla Artvin-Ardanuç (1993-1995), Ağrı-Patnos (1995-1998), Balıkesir-Kepsut (1998-2001), Samsun-Tekkeköy (2001-2006) ve Manisa-Demirci (2006-2008)’de kaymakam olarak çalıştı. 1 Temmuz 2008 tarihinden beri yeni kurulan Mersin-Mezitli’de görev yapan  Kamil Kıcıroğlu evli ve 2 çocuk babası.

 

 

Tekirdağ Vali Yardımcısı (YENİ) : Dağıstan Kılıçaslan

 

 

Tekirdağ Vali Yardımcısı (YENİ) : Aydın Tetikoğlu

 

 

Merkez İlçe Süleymanpaşa Kaymakamı (YENİ) : Kamil Kıcıroğlu

AjansTekirdag.Com