Tekirdağ’da Faili Meçhul Cinayet Yok !

Tekirdağ’da Faili Meçhul Cinayet Yok !

Yayınlama: 18.06.2015
171
A+
A-

 

Tekirdağ'da Faili Meçhul Cinayet Yok !

 

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü ve Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Cinayet Büro Ekipleri yaptıkları titiz çalışmalarla ellerinde ki yaklaşık 40 kayıp şahıs ve faili meçhul cinayetleri çözdüler.


TEKİRDAĞ'IN FAİLİ MEÇHUL CİNAYETİ YOK !


Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü ve Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Cinayet Büro ekiplerinin gerçekleştirmiş oldukları titiz çalışmalar sonucunda yıllık ortalama 30 ile 40 kayıp şahıs ve faili meçhul olayların bulunduğu dosyalara el atarak çözdüler. Çözülen bazı faili meçhul cinayetler ise ulusal medya da geniş yer alırken Tekirdağ Emniyeti ve Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü bu başarısı ile Türkiye'de ki sayılı emniyet teşkilatları arasında yer aldı.


'' KAYIPLARIN ÇOĞU EVDEN KAÇMA VE AİLEDEN HABERSİZ EVLENME ''


Asayiş ve Cinayet Büro ekipleri inceledikleri Faili meçhul dosyaları dışında kayıp ve aranan şahıslara yönelik çalışmalarda ise aranan ve kaybolan şahıslardan bazılarının evden kaçma, aileden habersiz evlilik gibi nedenlerden dolayı Emniyete müracaatlardan oluştuğu bilgisi belirtildi. Bu tip olaylarda titizlik ile araştırılıp sonuca varıldığı söylendi.