DSP Lideri, Manzarayı Görünce Çıldırdı

DSP Lideri, Manzarayı Görünce Çıldırdı

Yayınlama: 02.06.2015
149
A+
A-

 

DSP Lideri, Manzarayı Görünce Çıldırdı

 

DSP Genel Başkanı Masum Türker'in Edirne'nin Keşan ilçesinde yapmak istediği miting, katılımcı olmaması üzerine iptal edildi.

 

 


Edirne'nin Keşan ilçesinde düzenlenmesi planlanan DSP mitingi, katılımın az olması nedeniyle iptal edildi.Mitingin başlayacağı saatte meydanda gelip geçenler dışında kimse yoktu. DSP Genel Başkanı Türker meydanı görünce parti yöneticilerine kızdı.


 

 

 Genel seçime sayılı günler kala Edirne'nin Keşan ilçesine gelen DSP Genel Başkanı Masum Türker, daha önce halka hitap edeceği duyurulan Cumhuriyet Meydanı'na geçti. Meydanın boş olduğunu gören Türker, mitingi iptal ederek, partisinin ilçe teşkilatını ziyaret etti.Türker, partinin ilçe yöneticilerini miting için yeterli çalışma yapmadıkları için eleştirdi. Türker, daha sonra ilçe başkanlığındaki partililere yönelik konuşmasında, AK Parti ile diğer muhalefet partilerine eleştirilerde bulundu.Masum Türker, basın mensuplarına yaptığı kısa konuşmada partisinin Edirne milletvekili adaylarını tanıtarak, oy istedi. Türker, daha sonra Keşan'dan ayrıldı.