Uyuşturucu Saklamak İçin Villa Kiralamışlar

Uyuşturucu Saklamak İçin Villa Kiralamışlar

Yayınlama: 06.09.2015
208
A+
A-


Uyuşturucu Saklamak İçin Villa Kiralamışlar

 

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'ne bir otomobil ve villada polis tarafından yapılan aramada 55 kilo esrar ile bin 400 uyuşturucu hap ele geçirilirken, 2 kişi gözaltına alındı.


Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Grup Amirliği ekipleri, İstanbul'dan Çorlu'ya yüklü miktarda uyuşturucu getirileceği ihbarı alarak harekete geçti. Tekirdağ- Çorlu yolu üzerine uygulama noktası oluşturan polis, bir süre sonra Tekirdağ'dan Çorlu yönüne giden K.F. yönetimindeki plakası açıklanmayan otomobili durdurdu. Araçta yapılan aramada 5 kilo esrar, bir ruhsatsız tabanca ile 40  mermi ele geçirildi. Uyuşturucuya el konulurken, sürücü K.F. ve araçta yolcu olarak bulunan İ.S. gözaltına alınarak, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.


ESRAR ŞÖMİNEDEN, HAPLAR ECZA DOLABINDAN ÇIKTI


Polis, şüphelilerin Marmara Ereğlisi İlçesi'ne bağlı Yeniçiftlik Mahallesi'nde kiraladıkları villada da arama yaptı. Yapılan aramada şömine bacasına saklanmış 50 kilo esrar ile ecza dolabına konulmuş bin 400 uyuşturucu hap ele geçirildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.