Pitbul Kulübesinden Uyuşturucu Çıktı

Pitbul Kulübesinden Uyuşturucu Çıktı

Yayınlama: 04.11.2015
299
A+
A-

 

Pitbul Kulübesinden Uyuşturucu Çıktı

 

Çorlu'da polis, uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon yaptı. Polis, operasyon sırasında bahçedeki köpek kulübesinde arama yapmak isteyince, içindeki pitbul cinsi köpek polise saldırdı. Veteriner tarafından iğne ile uyutulan köpeğin kulübesinin içinden 500 gram eroin çıktı. Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.


Çorlu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) ile Asayiş Büro Amirliği ekipleri, uyuşturucu satıcılarına yönelik çoğunlukta Romanların yaşadığı Hıdırağa Mahallesi’ne şafak baskını düzenledi. İlçe Emniyet Müdürü Aykut Efe’nin yönettiği ve 200 polisin görev aldığı baskında çok sayıda eve eş zamanlı operasyon düzenlendi. bu evlerde yapılan aramalarda 7 av tüfeği, 1 ruhsatsız tabanca ile mermi ve fişekler ele geçti.


PİTBUL KULÜBESİNDEN ÇIKTI


Operasyon kapsamında D.B.’ye ait evde arama yapmak için polis buraya yöneldi. Ancak bahçedeki pitbull cinsi köpek polislere saldırınca olay yerine çağrılan belediye veterineri tarafından köpek tabancadan atılan iğneyle bayıltıldı. Bayıltılan köpek barınağa gönderilirken, köpeğin bahçedeki kulübesine gizlenmiş 500 gram eroin ele geçirildi. Uyuşturucuya el konulurken, D.B. ve kimliği açıklanmayan 4 şüpheli gözaltına alındı.