PAYLAŞTI VE SİLDİ…

PAYLAŞTI VE SİLDİ…

Yayınlama: 06.05.2016
372
A+
A-

 

FAİK ÖZTRAK'A GÖNDERME GİBİ PAYLAŞIM

 
 
Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak'ın danışmanı CHP Eski İl Başkanı Şeref Çetin sosyal medya hesabında CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak'ın milletvekili babası Orhan Öztrak'ın Deniz Gezmiş ve arkadaşlarının asılmasında oy kullandığı fotoğrafı paylaşarak lanet okudu. Tepkiler üzerine geri adım adan Çetin, fotoğrafı facebook hesabından kaldırmak zorunda kaldı.
 ÖNCE PAYLAŞTI SONRA SİLDİ

 
Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak'ın danışmanı CHP Eski İl Başkanı Şeref Çetin, son paylaşımı ile CHP'li milletvekili Faik Öztrak'ın vefat eden Eski İçişleri Bakanı Orhan Öztrak'ı hedef aldı. Deniz Gezmiş ve 2 arkadaşının asılması ile ilgili bir paylaşım yapan Çetin, 3 ismin asılmasında mecliste oy kullanan milletvekillerine lanet okudu. Çetin'in paylaştığı fotoğrafta ise Öztrak'ın babası Orhan Öztrak'ın da yer aldığı ortaya çıktı.


ÖZTRAK'IN ÖLMÜŞ BABASINI LANETLEDİ


Çetin, paylaştığı fotoğrafın üzerine şunları yazdı: "Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın idam kararına evet diyenler, hayatta olanların vicdanları rahatvmı, ölenler acaba mezarında rahat yatabiliyor mu çok merak ediyorum. Ülkemizin aydınlık geleceğini karartmak için emperyalistlerin talimatıyla gençliğinin baharındaki 3 genci dar ağacına gönderenleri lanetliyorum"


Çetin, tepkiler artınca fotoğrafı Facebook hesabından sildi.