Ölü Bulunan Şahsın Acı Hayat Hikayesi

Ölü Bulunan Şahsın Acı Hayat Hikayesi

Yayınlama: 02.02.2015
167
A+
A-

 

Ölü Bulunan Şahsın Acı Hayat Hikayesi

 

Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesi'ndeki dün kaybolan 25 yaşındaki Aykut Birke'nin cesedi, bugün ormanlık alanda bulundu.


Kapaklı'daki Belediye Çöplük Mevkii'ndeki çiftlik evinin çalışanları ormanlık alanda erkek cesedi görerek polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede gelen ekipler başı ezilmiş ve sağ kolu dirseğinden kesilmiş olarak bulunan kişinin cebindeki faturadan Aykut Birke'e ait olduğunu belirledi. Birke'nin yakınlarının dün gece Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek kayıp başvurusunda bulunduğu saptandı.


3 AY ÖNCE DE BABASINI KAYBETMİŞ


Cesedin üzerinden ‘Aykut Birke’ yazan fatura çıktı. Yapılan incelemenin ardından Birke’nin cesedi Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, oradan da kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Çerkezköy Öztrak Caddesi’nde yaşayan Aykut Birke’nin 3 ay önce babasının kaybettiği, annesinin de İstanbul’da bir hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.


Çerkezköy Cumhuriyet Savcısı Ziya Öztürk ve polis ekiplerinin incelemesi ardından Aykut Birke'nin cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Çerkezköy Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.